Zde najdete, co jednotliví administrátoři spravují.

Je to tu kvůli tomu, abyste věděli, na koho se máte obrátit, pokud někde leží vaše víc než týden nevyřízená žádost.

Prosím, neotravujte adminy s novou žádostí, sotva ji odešlete.

A prosím administrátory, aby svoje správcovské oblasti brali vážně a spravovali je dle nejlepšího vědomí a svědomí.

 

Renarde:

Hlavní administrátorka - má na starosti registrace vlků, vlčat a mazlíčků, inzerce, tvoření profilů vlků, hirerarchii, partnerství a tak dále, zkrátka většinu toho, co na stránkách potřebuje správce. Dále smečka tak nějak úplně spadá pod ni, tedy většinou s hráči řeší stížnosti, dotazy, návrhy apod. a pořádá soutěže či akce. Navíc také zůstává diplomatickým zástupcem smečky, což znamená, že mluví ve jménu smečky, pokud je třeba něco vyjednat u ostatních smeček (vlčích textových RPG stránek). Jako jediná z administrátorů má právo někoho vymazat ze smečky pokud se nějak zásadně prohřeší proti pravidlům či morálce.

Milante:

Spravuje questy a soutěže, vymýšlí je a zapisuje, organizuje herní i neherní akce. Pomáhá se stránkou a všude, kde je potřeba a zaskakuje za ostatní adminy. Také má na starosti registraci systémových postav a lidských lovců.

Fai-Evighet:

Jdou přes ni veškeré žádosti na posty; stará se o hierarchii (přepisuje posty vlků při "postupu") a o hodnosti v profilech členů smečky.

Nariko:

Rozděluje MP za tvorbu.

Launierre:

Kontroluje a schvaluje slovenské registrace vlků.
 

Cassiopeia:

Zastává funkci rosničky - určuje herní dobu, počasí apod.

 

___________________________________

 

Fai-Evighet, Smečkový ilustrátor:

Kreslí vzhledy vlkům, kteří obrázek zatím nemají, a nováčkům, kteří si ho nemohou sehnat jinak, napůl s Kaydarem. Také kreslí lidské podoby, systémovky, lovce apod.

 

Kaydar, Smečkový ilustrátor č.2:

Kreslí vzhledy vlkům, kteří obrázek zatím nemají, a nováčkům, kteří si ho nemohou sehnat jinak, napůl s Fai-Evighet. Také kreslí lidské podoby, systémovky, lovce apod.

 

Nejasnosti:

Dotaz

Dobrý den. Prosím, píšu teď registraci ve wordu, a nějak mi to nejde zkopírovat do těch jednotlivých políček. Můžete mi nějak poradit?

Přidat nový příspěvek