Reklamy

Sem můžete umisťovat reklamy na svoje weby.

- Jen pro platné či bývalé členy SMS.

Reklamy

Inglewood

https://inglewood2.webnode.cz/

Vítejte v Inglewoodu. Ve městě, kde i sny nejsou jen sny, a kde je nadpřirozeno na denním i nočním pořádku. Chceš vědět víc? O historii Inglewoodu? O mýtických a bájných tvorech, kteří se zde nachází? Veškeré odpovědi, najdeš zde, stačí jen dobře hledat.. cizinče..

Číči rp

Tato rp je moje. Je to kočičí RPG se jménem Kočičí ráj. Moc se omlouvám za chyby v textech i jinde, píši na rychlo, ale žádný strach, opravím. Jedna z nejdůležitějších věcí je: TATO RPG JE JEN PRO MILIVNÍKY KOČEK!!!
Moje podmínka.
Tady to je: https://httpmackyacicinyrajkocicekcz.blueforum.cz/prihlaseni/

Snad se bude líbit

Janet

PODPORTE MYŠLIENKU!

Ja viem, že už nie som členom ale chcela by som vás poprosiť aby ste podporili túto myšlienku.
https://www.facebook.com/pages/Hudbou-k-%C5%BEivotu/1448349762139937?sk=timeline
Veľmi pekne ďakujem :) a vidím tu krásne zmeny :) Veľa úspechov prajem smečke ;) a veľa dobrých hráčov :D

Tentokrát můj webík :)

Tak, tento web je můj a hledáme AKTIVNÍ členy. Stránky byly obnoveny a přesunuty na jinou doménu. Pár členů tam je, ale chtělo by to víc členů. Stránky nebylo úplně lehké vytvořit, takže ten desing není nějaký přenádherný, ale web je praktický a vyznáte se tam lehce. Také tam jsou dvě smečky, které hledají vlky. Časem bychom těch smeček chtěli víc, tak pokud se zeragistrujete,můžete mít svou smečku i VY! Také můžete mít maximálně 3 postavy, ne nějaké systémové nebo bonusové či nějaké, ale normální hlavní postavy → vlky. Také bych chtěla zmínit to, že registrace není vůbec složitá, stačí mít JEN povahu, minulost není povinná. Co se týče vzhledu. Nemusíte si kreslit ani nějaký shánět, stačí nám popis a máte do většinou 2 týdnů vzhled, jelikož tam máme skvělou kreslířku. Časem, když budete aktivní a často hrát, získáte přívěšek či nějakou ozdobu a nebo rovnou speciální vzhled, jako mají dvě členky (Near a Rain). Tak neváhejte a přidejte se k nám na web!

Link: https://mois-gris.tode.cz/

/Trochu jsem se rozepsala ._.

Lily B. M.

Máme svou RPG! :D

Tak chtěly bychom Vás pozvat na naší RPG VLČÍ hru, kterou jsme se rozhodly dělat 15. 7. tedy včera a dnes už se můžete registrovat, sice se tammusí pár věcí ještě udělat, ale to nebrání v tom, aby jste se zaregistrovali. Obě bychom byly rády, kdyby se tam pár členů objevilo a zůstali by aktivní. Doufáme, že se Vám hra bude líbit, daly jsme si celkem práci, aby to vypadalo dobře.

Odkaz na stránky → https://pack-of-dream.webnode.cz/

S pozdravem vlčice Milante a Lily :3

Re: Máme svou RPG! :D

Ty stránky jsou naprosto luxusní!

Re: Re: Máme svou RPG! :D

Děkujeme :)

Re: Máme svou RPG! :D

Trochu hodně připomínají tyhle stránky...

Re: Re: Máme svou RPG! :D

:]

Re: Máme svou RPG! :D

Berte to klidně jako kritiku nebo hejtování, ale ta stránka se mi nezdá od Měsíčního Svitu nijak odlišná. Barva je z červené změněná na žlutou, posty v podstatě to samé co tady, .. vím, že na vlčí role play se toho moc udělat nedá, ale ta stránka je hodně podobná Měsíčnímu Svitu. Do budoucna dát trochu více té originality :)
Im.

Přidat nový příspěvek