Odchody

Pokud chcete odejít ze smečky, zde je ta pravá sekce na to, abyste to oznámili. Většinou je dobré uvést, co vás dovedlo k opuštění stránek, ale není to nutností. Přece jen je to vaše věc a ostatní to musí respektovat. Po vašem odchodu vám bude smazán profil i systémová postava. Pokud máte vlčata, ta zůstanou. Můžete se do smečky i po odchodu vrátit zpět, nicméně budete začínat zase od nuly - hodnost Sigma, podávání registrace. Zkrátka si to rozmyslete.

 

Pokud chcete, můžete někomu ze smečky odkázat MP (jen MP, žádné takové, že odkážete schopnosti apod.)

When you're leaving, just remember, what you leave.

A je to tady.

Jo, je smutné že jsem jedna z dalších která to sem píše, ale tak..chtěla jsem se s vámi rozloučit a zároveň vám moct poděkovat za všechny úžasné dny a vzpomínky strávené tady s váma. Už to pomalu bude 3roky co se tady toulám a moc jsem za to vděčná. Bohužel, už nemůžu dál. Škola se na mě sype ze všech stran a směrů. Vůbec nestíhám. Možná, že si toho i někteří všimli podle mé neaktivnosti..vždycky jsem se vracela po odchodech ale to protože jsem vdy doufala že smečka ještě vydrží. A vydržela. Jen já ne. Můj profil a celkově Crafty spadala do zapomenutí a myslim že už mě tady i tak zná jen pár lidí. Svoje MP bych ráda rozdala mezi nově nastávající hráče, jestli to půjde..:) Schrnuto, tuhle dobu jsem si s vámi moc užila, jste skvělá smečka, Mir veď ji pěkně dál a nepřestavej. Možná, že se jednoho dne zas vše vrátí. Mějte se
Crafty Lightning✨❤

Konec?

Nadechl jsem se nočního vzduchu. Procházel jsem lesem směrem k Opuštěným horám. Kvůli mrakům nebylo vidět nebe, byla téměř tma. Nikde kolem se nic nedělo, naštěstí. Přešel jsem hranici lesa na louku, kde se občas nalezl nějaký ten zajda, co ještě nespal. Nechal jsem je, šel jsem za svým cílem. Měsíční světlo protrhlo temná mračna, co se nad celým územím držela jako předzvěst něčeho... nepříjemného, a osvítil vrcholky skal, kam jsem mířil. Byl jsem opravdu blízko, pod tlapkami jsem měl kamení. Nepotřeboval jsem nic vysokého, proto jsem si zvolil jeden střední vrcholek. Proplétal jsem se kamenitým terénem až k němu, kde jsem započal nepříjemné dostávání se na samotnou špici. Pod tlapami mi klouzaly kameny a mech, nejednou jsem se musel zachytit tlamou za nějaký výstupek a pod tlapami najít pevný kámen. Na vrch jsem se dostal po dlouhé době, pomlácený s nemálo krvavými ránami. Podíval jsem se na měsíc a sledoval ho. Dlouho. Minuty, čtvrt hodiny, možná půl či celou. Zdolal jsem jeden z vrcholků Opuštěných Skal.
V mém mozku se znovu objevil ten hlásek. Malý, nepříjemný hlásek, co mi už dlouho našeptával to, že umím létat. On mě sem zahnal, donutil dostat se sem a zkusit to. Odrazil jsem se a se zavřenýma očima se řítil do hlubin. Dopadl jsem po delší době na tvrdou, kamenitou zemi. Mé tělo bylo zdeformované, neživé.
Věřil jsem, že poletím. Letěl jsem, ale byl to můj první a poslední let.

---------
Ano, je to tu. KONEC. Neptejte se na důvody, nedostanete je. Možná se vrátím, možná ne.
Mé MP. Ano. Ty prosím dejte Relivierovi, až se zaregistruje.
Měl jsem vás rád, smečko. A pro mou malou rodinku... Waruhi, Aiko. Užijte si život bez otravnýho psycho vlka.

Mír a pokoj s vámi.

Řekněme si upřímně...

Řekněme si upřímně - kdo tohle nečekal? :D
Komunita se poslední rok a dost zhoršila a ano, můžete mi říkat "Vždyť jsi skoro nebývala na chatu." - "To není pravda." atd.
Tyhle kecy si strčte třeba do ř*tě. :D
Sama vím, jak komunita tady probíhala a jenom to párkrát, co jsem na chatu byla, mi stačilo, fakt ..

X

Co se týče MP.
Přemýšlela jsem, komu je dám a uvědomila jsem si jednu věc. Nemám je komu dát. :D
- Haifa - odešla.
- Kaydar - dlouho jsem ho neviděla.
- Hartwell - taky jsem ho dlouho neviděla.
To jsou všichni lidi .. Hah. :D
Takže je nedávám nikomu a zmizí úplně stejně jako Andromeda. Což mě přivádí dál.

X

Nepřeju si, aby byla Andromeda jedna z volných včat. Zmizí. Jednoduše. Thanks.

X

Jak jste si určitě všichni všimli, na administrátorování jsem se úplně vysr*la a upřímně - vůbec mi to nevadí. :D
Renarde si poradila skvěle sama. (:

X

Miremel, jestli tenhle komentář smažeš, nebo vlastně kdokoliv kdo má přístup na stránky, pokud tenhle komentář smažete, tak Vám to k ničemu nebude, stejně ho sem zase dám. :D

X

Na jakkékoliv Facebookové zprávy Vám nebudu odpovídat, nestojíte mi za to, teda někteří ano - oni ví .. (:

X

Mějte se tu a stejně nevěřím, že to tu takhle dlouho vydrží.. Nedivila bych se. :D

X

Čau :D

Re: Řekněme si upřímně...

Proč bych tvůj komentář měla mazat? Já zásadně mažu jen spamy, stupidní komentáře a neaktuální komentáře (prošlé omluvenky atd.), v odchodech jsem snad nikdy nic nemazala. Tedy kromě těch příspěvků, u kterých jsem o to byla požádána autorem či osloveným.
Jinak se tedy měj dobře, ať už kdekoliv :)

Odchod..

Nikdy jsem si nemyslela, že sem do odchodu budu vlastně psát. Pro ty co zůstaly se smečkou dost dlouho, jsem ráda že jsem vás všechny poznala.
Mé velké díky patří Miremel a Lockině, které obnovily tuto užasnou vlčí komunitu.
Prožila jsem se všemi krásné 4 roky (myslím si že už to je :D ).

Mé začátky byly jako Sakura, pak přišel Teorin. A Lobo, kde jsem se poznala s Bloodym a také s dalšími osobami.

Kdo ví, možná se jednou vratím za vámi zlatíčka. Ale pro tuto dobu si dávám dost dlouhou pauzu.

Vzpomínám na naše krásné hry, ty vzpomínky na naše začátky.. :)

Moje MP však nikomu nedám, ne z toho že bych nechtěla, ale je vás dost komu bych je rozdala. Ale neudělám to.

Tím to se s vámi na dobu neurčitou loučí Ta Červená.

Re: Odchod..

Ale no ták, prečo tiež odchádzaš?
Akaylo, ta ruďáku, vieš že tu budeš chýbať :/
Tak mnoho šťastia a lásky a porozumenia do života praje Fai :)

Bye

Mno.. nejsem na proslovy, nikdy mi nešly.. takže zkrátka.. už sem ani nechodím, býval jsem tu každodenně, ale poslední dobou tu jsem sotva jednou za měsíc.. takže tak... Sayonara..

Re: Bye

Kisu :O prepáč že píšem tak neskoro, ale... Kisu-kun, budeš mi chýbať, moc moc... Dobre sa s tebou rozprávalo a vždy som sa zabavila.. tak teda, veľa zdravia a šťastia do života, chlupáči.
Budeš tu chýbať.

Dovi do po

Tak odchádzam. Dôvody? Čas a celkovo už sa tu necítim ako doma. Už to nie je môj domov. Takže všetky MP-čka dajte niekomu, komu to je mi jedno :D Jopa a súťaž písanie príbehu postavy chcem nech potom po vyhodnotení MP padnú Lankovi :) Keďže to vĺča mi príde úžasné aj keď to nemá hráča :D

Re: Dovi do po

Nix, ľkoda že odchádzaš.. aj keď sme sa až tak nepoznali. Snáď budeš v živote šťastná.. cez všetko sa prenes čo najrýchlejšie, aj keby to veľmi bolelo a mysli na celý svet.. maj sa krásne a uži si život :)
S pozdravom Fai-Evighet :)

Přidat nový příspěvek