Kronika smečky

Sem se zapisují důležité události, které se ve smečce staly, ať již na chatu, nebo na celých stránkách.

Například útoky hackerů, vykázání různých členů smečky, oslavy, smuteční mše a tak dále. Mohou sem psát i obyčejní vlci.

 

Kronika...

A to je vše, přátelé

Nuže, vše bylo dokonáno. Hra proběhla a kdo by si ji chtěl přečíst, může tak učinit na tomto odkazu:
https://docs.google.com/document/d/1_akEoSOuh96IuzRdogO0C6yWQanM8QbhNOjPKqvIEFA/edit
Spolu se mnou odešli ještě Linger, Lockeiro a Lavannea, kteří se mohou ale nemusí vyjádřit do kroniky.
Zbývá jen dodat, že vám všem přeji štěstí. Ať už tady, nebo kdekoliv jinde.
A třeba vás ještě někdy přijdu navštívit :)

Re: A to je vše, přátelé

Nemělo by mne to jako odchozízo ze stránek trápit; neměl bych nic cítit. Tohle svinstvo, co mi teče z očí, má ale jiný názor. Ano, Miruše. Pláču, ačkoli bych měl být silný, a zbývá mi jen uklidňovat se nadějí na nový, stejně majestátní úsvit Smečky.
Pro mne tu stále bude jen jedna alfa, a to ta, jenž měla na křídlech paví pera...

Stejnětak mi bude chybět Linger a Nea... Ale životy jdou dál a já doufám - ne, nedoufám, já věřím - věřím, že se naše cesty střetnou, cesty moje, Miriny, Lingovy a Neiny.
So... Co napsat? Budete mi chybět, lidi.
Mís a pokoj s vámi, vy čtyři...

Re: A to je vše, přátelé

Budemi za tebou smutno.

Re: A to je vše, přátelé

Wow, netušila som, že spolu so mnou a Mir odchádzajú moje obľúbené L-ká. ^^
Včera som sa poriadne nerozlúčila, tak som to chcela napraviť - a aj sa poďakovať vlkom, ktorí boli včera na chate. Bola to moja prvá a posledná verejná hra na chate a napriek tomu, koľko skvelých postavičiek v nej umrelo, musím priznať, že som sa riadne nasmiala. =D Nasledujúce riadky sa pokúsim vyjadriť vecne a stručne a ak niekoho nespomeniem, ospravedlňujem sa. O=)
Takže len pár viet k pár vlkom predtým, než sa oficiálne vyparím:
Tradične je prvá Mir - a musím povedať len toľko, že psychológia by ti fakt išla, nech tvrdíš čokoľvek. =D Bola si naozaj skvelá Alfa a mala si vlastnosti, ktoré si cením aj v realite, a síce hlavne zdravý praktický rozum. =D Budeš mi chýbať, ale paradoxne akosi nemám pocit, že by som teraz zvládla nejaké slohovky. Skrátka si skvelá ako baba, tak vlčica, a ja si ťa vážim. A som poctená, že sme odišli naraz. =D

Rena; ty si taký rozkošný a milý tvor, Rení. =D Ďakujem za našu dlhočiznú a večne nedokončenú hru a tvoju trpezlivosť pri mojom odpisovaní. =D Mrzí ma, že opúšťam aj post adminky, ale určite sa nájde niekto, to to zvládne ešte lepšie. Tak mi už ostáva len zaželať ti veľa šťastia. ^^

Celese a Tichase: S vami dvoma sa nelúčim, vám ešte zaklopem na balkón. =D Vy by ste mali založiť nejaký spolok. =D

Crafty/Sushi/AnHi/etc etc etc; Ty v sebe nosíš svoje vlastné slniečko a vždy, keď sa stretneme na chate alebo kdekoľvek, príval optimizmu, ktorý do mňa vleješ, by som prirovnala k tsunami. Neplánujem s tebou prerušiť kontakt, takže si popros od Linga môj mail a napíš mi naň, keďže tu ťa kvôli Zákonu schválnosti jednoducho nezastihnem. My dve sme ešte neskončili, AnHi. ^^

Rellem; dúfam, že som ťa zabila dostatočne dôstojne, Ty-S-Tou-Oči-Klajúcou-Žltou. =D Ešte stále máš rád Hunger Games? Ak je to tak - may the odds be ever in your favor. O=))

Linger; bráška. Ty mi budeš chýbať zo všetkých najviac, lebo som na tebe absolútne závislá, ale to ti nesmie vadiť, pretože ťa budem otravovať aj v spánku. Nelúčime sa. Nedovolím. =D

Tak to by bolo. A už len zaželám "pohodu do dažďa" aj zvyšným trom skvelým ľuďom/vlkom - Kaydarovi (s prihlúplym úsmevom pri spomienke na vankúšovo-skypovú vojnu), Fai (s ktorou som sa nelúčila, lebo sa ešte stretneme v realite) a Locki (v tvojom podaní by aj prednáška o ideálnej hrúbke školských lavíc vyznela fascinujúco).

Je to zvláštne, ale usmievam sa. Strávila som s vami krásnych pár mesiacov a teraz idem ďalej. Tak naposledy - Hàya vám a majte sa krásne. ^^

(P.S. Môj pokus o krátku správu fatálne zlyhal.)Další smazání ze stránek

Jaká to ironie, že poslední můj větší administrátorský počin na stránce bude další smazání. Nicméně jsem se po konzultaci s ostatními administrátory rozhodla, že Tarru vymažu ze stránek.
Jako důvod uvádím navážení se do administrátorů a ničení dobrých vztahů obecně. Ostatně nás nejspíš všechny nenávidí.
Konzultace proběhla právě proto, aby se její smazání nedalo označit za moji osobní pohnutku. Uznávám, že v tomto případě hrály roli i osobní důvody, nicméně jejich role nebyla jediná, ani největší.
Přikládám pro Tarru varování, že pokud se někdy objeví na chatu, zůstane na něm jen do té doby, dokud se na něm bude chovat slušně.

Smazání ze stránek

Memory/Larrileith byla smazána za opakované kopírování profilů (nejen zdejších členů smečky) a vyhrožování hlavnímu administrátorovi (tedy mně). Na požádání mohu předložit důkazy.
Nabádám vás ke zvýšené opatrnosti, mezi výhružkami bylo spamování a zničení stránek.
Z tohoto důvodu se též bude v blízké době měnit heslo k Webnode, prosím administrátory, aby se mi z ověřených kontaktů ozvali a zažádali si o nové.
Děkuji.

Alfy vyhnanců

Počínaje dneškem se stávají Linger a Darkness vůdci vyhnanců, jelikož přesvědčili všechny vyhnance, aby je zvolili. Kromě tedy Jokera, který v době, kdy se přesvědčování řešilo, ještě ve smečce nebyl.
Jakožto Alfy jsou samozřejmě silnější než ostatní a mají z vyhnanců nejvyšší autoritu. I když je de facto poslouchat nemusíte, jenom si pak sami ručíte za následky.
Snad se jim bude dařit a všichni budou s jejich vůdcovstvím spokojeni.

Re: Alfy vyhnanců

Páni, jen koukám, kam to můj fotřík dotáhl. ^^

život je zmĕna..


Každý nĕkdy končí svojí cestu,
Svůj příbĕh,
Svojí poslední kapitolu,
Své poslední zážitky.
Ráda bych podotkla, že i pro Sushi vše končí.
Je již stará pro to, aby žila s takovou radostí jako dříve, a proto bych ráda skončila cestu téhle potrhlé, zelené vlčice. Bylo by z mého pohledu škoda, Sushi doslova zabít, a lhostejnĕ nechat. Krapet jsem nad tím přemýšlela. Nechám Sushi žít, nechám ji jít svojí cestou. Kdybych ovšem nĕkdy chtĕla, či mĕla nutkání...Je kdykoliv možno její vlčí duši „vzkřísit“. Tady, kde jedna cesta končí, rodí se nová.
Proto bych ráda uvítala novou vlčici, nový život, nové poslání a novou éru. Vlčici Crafty Lightning, Symfonie Temnoty.

Nepříliš veselé oznámení

Adrien byly dnes uděleny 2 poeny a byla jí dána hodnost Omega. Mezi důvody patří podvádění při registraci a následné zapírání a nepříliš vhodné chování v chatu.
Budiž vám to ponaučením.

Přidat nový příspěvek