Popisy svátků

Aneb co přesně se v ty významné dny děje.
 

Nový rok:

 
1. 1.
 
Tohoto dne je pořádána velká hostina, kde se raduje pro vlky, kteří přežili další rok, a vzpomíná na vlky, kteří ten rok nepřežili.
S nástupem tmy pak lze někdy zahlédnout Omnita Glacia, jak se prochází po řekách a nechává je zamrzávat.
 

Den blesků:

 
26. 1.
 
V tento den jsou obzváště silní vlci s elementem blesků a je velice pravděpodobné, že dnes potkáte Omnita Miesta.
 

Den tajemství:

 
4. 2.
 
V tento den z jakéhosi důvodu není možno používat schopnost čtení myšlenek, na druhou stranu se ale pouze dnes u Vodopádu posledních nářků ozývá šepot, ve kterém lze údajně zaslechnout odpovědi na naprosto jakékoliv otázky.
Tuláci jsou v tento den o něco silnější.
 

Valentýn:

 
14. 2.
 
Svátek všech zamilovaných - dnes je u Lacus Amoris nejvíce rušno za celý rok. Také dostávají všechny páry smečky 20 MP jako dar.
 

Den času:

 
6. 3.
 
Je velice pravděpodobné, že dnes narazíte na Omnita Tempa.
 

Den Ludolfova čísla:

 
14. 3.
 
Ano, pokud napíšete datum 14. 3. tak, jak se píše v Americe (3.14), dostanete přibližnou hodnotu čísla pí, neboli Ludolfova čísla. Proto je tento den jeho svátkem a všichni vlci na něj dostávají 30 MP :)
 

Jarní rovnodennost - den země:

 

20. 3.

 

V tento den jsou obzvláště silní vlci s elementem země a je také velice pravděpodobné, že dnes narazíte na Omnita Terra. Navíc, pokud se říká, že dnes "sama příroda promlouvá". Sami už musíte přijít na to, co to znamená.
 

Den nástupu Imaly a Linger jako vůdců:

 
20. 4.
 
Ačkoliv se neví, kdy přesně se z Imaly, Album Terrorem a Lingera, Odrazu snu stal alfa pár, připomíná se tato událost v tento jarní den.
 

Den světla:

 
30. 4.
 
V tento den jsou členové smečky a vlci s elementem světla o něco silnější, obzvláště pak ti, co splňují obojí. Je velice pravděpodobné, že dnes spatříte nějakého ptáka Tirisque.
 

Den slunce:

 
5. 5.
 
Vždy jednou za rok, tohoto data, sestoupí Omnitas Sun na zem a až do západu slunce se prochází Lesem divokých kopyt.
 

Den oživení Miremel Mysterious:

 
15. 5.
 
Ačkoliv se nepamatuje, kdy přesně zakladatelka Smečky Měsíčního Svitu vstala z mrtvých, slaví se tato událost v den jejích narozenin.
 

Letní slunovrat - den ohně:

 
21. 6.
 
V tento den jsou obzvláště silní vlci s elementem ohně a je také velice pravděpodobné, že dnes narazíte na Omnita Ignis. Letnímu slunovratu se někdy říká "Den jiskry, co zažehla plamen", což by mohlo souviset s legendou prvním zabití vlka lidským lovcem, které se mělo stát právě dnes.
 

Den Omnitusů a Omnitas:

 
27. 6.
 
Dnes je jediný den v roce, kdy se slunce setká s měsícem a všichni Omnitusové a Omnitas se zjevují na zemi, aby vlkům přinesli moudrost věcí minulých, světlo věcí přítomných a proroctví věcí budoucích.
 

Den vesmíru:

 
7. 7.
 
V noci tohoto dne jsou nejjasněji vidět hvězdy a jiná nebeská tělesa, často lze zahlédnout i roje padajících meteoritů. Pro vlky vskutku krásná podívaná. Navíc se minutu před půlnocí na 8. 7. zjeví Omnitus Universus.
 

Den bez nenávisti:

 
31. 7.
 
Pouze a jen tohoto dne je možné, aby jakýkoliv vlk beze strachu trávil čas na jakémkoliv území. Tedy vyhnanci mohou lovit na území smečky a členové smečky se mohou procházet po území vyhnanců. Navíc jsou dnes všichni z jakéhosi důvodu milejší a více odpouštějí.
 

DEN SMEČKY MĚSÍČNÍHO SVITU:

 
14. 8.
 
Nejvýznamnější událost - den založení Smečky Měsíčního svitu. Dnes se všichni členové smečky radují a jsou pořádány velké oslavy spojené s hostinou a modlitbou k Omnitusům a Omnitas. Také dnes vysoce postavení vlci mívají nějaký projev.
V tento den dostanou všichni vci (i tuláci a vyhnanci) 35 MP.
 

Den vůdců:

 
21. 9.
 
V tento den se u vyhnanců koná slavnost na počest Alfy Lingera - dnes byl zvolen vůdcem, dnes i navždy zmizel.
Též se v tento den koná slavnost ve smečce - na počest Miremel Mysterious, která dnes zemřela a Renarde Mystique, která se v tento den stala Alfou.
 

Podzimní rovnodennost - den vzduchu:

 
23. 9.
 
V tento den jsou obzvláště silní vlci s elementem vzduchu a je také velice pravděpodobné, že dnes narazíte na Omnita Aera. Navíc fouká velice silný vítr a někteří říkají, že tím směrem kterým fouká, se nachází něco, o čem se spoustě vlků ani nesnilo. Kdo však ví, co to je.
 

Den měsíce:

 
10. 10.
 
Vždy jednou za rok, tohoto data, sestoupí Omnitus Mensis na zem a až do východu slunce se prochází Lesem divokých kopyt.
 

Den temnoty:

 
31. 10.
 
V tento den jsou vyhnanci a vlci s elementem temnoty o něco silnější, obzvláště pak ti, co splňují obojí. Také se dnes Baukarulasa někdy zjevuje i mimo vlčí hřbitov.
 

Den svobodných duší:

 
13. 11.
 
V tento den se do světa živých vracejí dávno mrtvé vlčí duše. Po celý den pokrývá území Xikuratu hustá mlha, ve které lze slyšet šepoty těchto duší. Jedná se o jeden z nejnebezpečnějších dnů v roce vůbec - mrtví vlci totiž chtějí ovládnout mysli a těla živých vlků, a je na každém z nás, zda jim to dovolíme.
 

Den představivosti a splněných přání:

 
23. 11.
 
Dnes se nad lesem vznáší snad nejvíce hejn prasátek Suculas a v tento jeden jediný den je vše možné - tráva může růst opačným směrem, jeleni můžou být všichni modří a každých pět minut se automaticky měnit v mrkve. Také se dnes plní přání - co si přejete, to se zkrátka stane. Avšak vše platí jen tento jediný den a 24. 11. jsou splněná přání i nesmysly pryč.
 

Zimní slunovrat - den vody:

 
21. 12.
 
V tento den jsou obzvláště silní vlci s elementem vody a je také velice pravděpodobné, že dnes narazíte na Omnitas Aquu. Když dnes zajdete k moři, je možné, že u něj uslyšíte líbezný zpěv, který jako by vycházel ze samotných hlubin oceánu.
 

Štědrý den:

 
24. 12.
 
Dnes si většina vlků předává malé dárky, většinou v podobě potravy či věcí vytvořených pomocí elementů a pořádá se večerní hostina.
Všichni vlci dostanou 30 MP jako dárek.

Dotazy?

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek