FÓRUM NA REGISTRACE

Přečtěte si pravidla a buďte schopní je dodržovat.
Vydobijte si své místo mezi námi svou vlastní fantazií a vlastním příběhem.
Sedněte si k registraci v klidu, přečtěte si ji pečlivě. Nemusíte nikam spěchat.
Volte charakter svého vlka podle svého nejlepšího vědomí a svědomí, budete se podle něj pak muset chovat ve hrách.
Dílo si po sobě několikrát překontrolujte, pravopisné chyby jsou opravdu velkými mínusy.
A nenervujte se, když to napoprvé nevyjde, administrátoři se k nedostatkům vyjádří a dají vám možnost opravy :)

Veškerý text musí být ryze váš vlastní. Není tedy možné si vypůjčit charakter někoho jiného.
 
 
 
 
Tato jména je zakázáno používat, pokud jste zde pod tímto jménem nebyli či nejste registrováni. 
 
 

Registrační formulář:

Jméno:
Napište sem své vlčí jméno. Mělo by odpovídat vlčímu pohlaví a mělo by znít alespoň trochu normálně (žádná PusinQa, Kaktusek01 apod.)
Jsou povolena jména v jakémkoliv jazyce, smyšlená jména a jména z různých příběhů.
 
Druhé jméno:
Toto jméno vás bude nějakým způsobem vystihovat. Můžete si ho zkusit navrhnout sami, pokud nebudete mít žádné nápady, nebo bude váš návrh zamítnut, zvolí vám ho administrátor.
 
Hodnost:
Každý nový vlk začíná automaticky s hodností Sigma a s dovednostmi a schopnostmi téměř na nule. Je nemožné, aby Sigma přepral jakoukoliv vyšší hodnost, v ojedinělých případech možná tak hodnost o pouhý jeden stupeň vyšší. S vyšším postem samozřejmě vaše schopnosti narůstají.
 
Pohlaví:
Pohlaví vašeho vlka (samec/samice). Je nezávislé na skutečném pohlaví, tedy i dívka se zde může registrovat za samce. Pokud chcete vlka transsexuála (biologicky samce, ale myšlenkově se cítícího jako samice nebo naopak), či jakoukoliv jinou formu "nebinárního" pohlaví, též máte tu možnost.
 
Věk:
Věk vlčete se pohybuje v rozmezí 1 - 3 let.
Věk dospělého vlka bývá 3 - 7 let.
Pokud si dokážete vyšší věk obhájit (např. "má element země, takže přebírá dlouhověkost stromů"), je možné ho mít vyšší.
 
Schopnosti:
Máte na výběr jeden z těchto elementů:
 
Země
Oheň
Vzduch
Voda
Blesky
Světlo
Temnota
 
A jednu z těchto schopností:
 
Vytváření teleportů
Telepatie
Předávání pocitů
Ovládání krve
Telekineze
Vyvíjení velké fyzické zdatnosti
Imunita proti elementům
Neviditelnost
Levitace
Léčitelství
 
Svůj element můžete využívat tak, jak si vymyslíte... Je tedy v pořádku, když nějaký vlk země komunikuje se stromy a nějaký naopak stromy dokáže jen ovládat. Popište proto prosím i jak svůj element používá konkrétně váš vlk.
Stejně tak se schopnostmi - vyložte si je, jak vás napadne. Pro příklad: Nějaký vlk se schopností vývoje velké fyzické zdatnosti se dokáže soustředit a vyvinout tak ohromnou rychlost a sílu.
Vaše dovednost ovládat danou schopnost se odvíjí od postavení, hodnosti, stejně jako vaše síla. Začínáte na Sigmě, momentálně jsou tedy vaše schopnosti opravdu slabé.
 
Rodina:
Napište své rodiče, příbuzenstvo, i když třeba nejsou ve smečce či jsou mrtví. Málokdy se rodí vlče samotné, takže myslete i na sourozence. Stačí klidně jen napsat, že umřeli při porodu nebo v brzkém věku.
 
Partnerství:
Pokud nemáte partnera ve smečce, pak toto pole nechte prázdné.
 
Charakter:
Člen smečky / Tulák / Vyhnanec
Cítí se váš vlk být spíše samotářskou duší, nebo by raději žil a zemřel pro smečku? Nebo ho jeho temné myšlenky táhnou nejvíce k vyhnancům?
 
Cesta:
Dobro (světlo) / Neutrál / Zlo (temnota)
Je váš vlk spíše dobrý, nebo spíše zlý? Pomáhá, či raději napadá a zabíjí? Nebo je to vlk, který využívá obou stran? Podle této volby se váš vlk bude muset řídit, myslete na to. Cestu si můžete zvolit bez ohledu na charakter a obráceně.
 
Povaha:
Co vašeho vlka vystihuje? Je společenský či spíše samotář? Jaký je ve společnosti? Co rád dělá? Co mu naopak vadí? Má rád boje, nebo je spíše klidný? Je to rozverný a hravý vlk nebo tichý mudrc?
Nebojte se rozepsat, čím více o vašem vlkovi budeme vědět, tím lépe se s ním bude hrát.
Minimálně 12 řádků.
 
Minulost:
Co váš vlk dělal, než zavítal do Smečky Měsíčního svitu? Jaké měl dětství? Jak se k němu chovali rodiče, okolí, sourozenci? Měl kamarády? Co ho nakonec vedlo k tomu, že přišel sem? Jak objevil své schopnosti? Jak se choval ve své původní smečce?
Také se nebojte rozepsat, minulost je důležitá, díky ní se pak totiž dá odvodit chování v budoucnosti.
Minimálně 20 řádků.
 
Zajímavosti a jiné věci:
Je ještě něco, co bychom o vašem vlkovi měli vědět? Je něčím skutečně zvláštní?
Závisí hlavně na vaší fantazii. Pokud je největší zajímavostí vašeho vlka to, že rozumí kvantové fyzice, tak ať.
Tato kolonka je nepovinná.
 
Vzhled:
Je nutné, abyste si svůj obrázek buď nakreslili sami, nebo o jeho nakreslení někoho požádali.
Pokud si ho nezvládnete tímto způsobem zařídit, vytvoří vám ho smečkový ilustrátor. Stačí, když napíšete slovní popis svého vlka. Jakou má barvu, jestli má nějaké specifické znaky, přibližnou stavbu těla apod. Můžete přidat i nějaké obrázky pro inspiraci.
Vlci u nás mohou mít křídla.
Můžete mít obrázků více, ale pouze, pokud bude na všech obrázcích stejný vlk. (V rozumné míře, dvacet jich tam fakt mít nebudete.)
Uvědomte si také, že smečkový ilustrátor vám obrázek nebude pořád měnit, takže se o svém vzhledu rozhodněte nejlépe napoprvé správně.
 
O sobě:
Zde můžete, ale nemusíte napsat něco o sobě, jako o reálné osobě. Třeba typu "Jsem holka, které není ani dvacet, ale už ne ani deset, mám ráda houbaření a nemám ráda pomeranče." (No fajn, něco trochu míň ulítlého, jak někdo může mít nerad pomeranče?)
Můžete přidat i nějaký kontakt na svoji osobu.