Opuštěné skály:

Sem většinou chodí vlci, kteří chtějí být o samotě, jsou nějakým způsobem smutní či rozrušení. Z těchto skal se velice často ozývá opuštěné vytí, podle kterého dostaly skály svůj název. Jejich povrch je kamenitý, jsou strmé a nebezpečné. Dá poměrně práci dostat se na některý z vrcholků. Někeré hory jsou dokonce tak vysoké, že jsou po celý rok zasněžené. Jedna z hor těchto skal nese jméno Miremel Mysterious na počest první vůdkyně a zakladatelky Smečky Měsíčního Svitu, protože na místě této hory, kde teče Vodopád posledních nářků, tato vlčice zemřela.

Vodopád posledních nářků:

Waterfall by Azph

Sem chodí hodně vlků přemýšlet o věcech minulých, přítomných i budoucích. Je to klidné místo, jediné, co přerušuje ticho je hučení vody, padající přes skály s drtivou sílou. Ačkoliv to vlci neradi říkají, je to nejčastější místo sebevražd. Ano, v marném souboji s touto chladnou zpěněnou vodou valící se přes kameny ukončilo svůj život již spoustu nešťastných vlků. Odtud pochází název.

 Vlčí hřbitov:

- nakreslila Renarde

Cemetery by Vickie666

Je to opuštěné místo, kam většina vlků nechodí. Je zde spousta kamenů a popadaných stromům, navíc všude mlha, která jakoby v sobě nesly něco zlověstného. Sem se dovlékají mrtvoly vlků, kteří padli v boji a někteří věří, že jejich bloudící duše toto místo proklely. Je pravdou, že hodně vlků, kteří se sem samotní v noci vypravili, se již nevrátili...

Rada Starších:

Temple Ruins by JonasDeRo

Toto místo jsou vlastně ruiny starého lidského chrámu, který byl kdysi zasvěcem vlkům. Dnes jsou to skutečně jen polorozpadlé kamené zdi prorostlé lišejníkem. Je zde však velký kamenný plac, na kterém se smečka většinou shromažďuje k poradám, nebo před bojem. Pokud vůdci ohlásí schůzi, koná se zde.

Kostel svatých:

Praví se, že zde žije jeden velice, velice starý vlk. Často k němu ostatní vlci chodí pro radu, nebo proto, aby si vylili svá srdce. Tento vlk, ačkoliv se zdá dosti šílený, nikdy nikomu neublížil a je údajně schopný komunikovat s dávno mrtvými. Takový vlčí kněz.

Řeka tekoucích slz:

- nakreslila Darkness

River Mountain by FerdinandLadera

Mohlo by se zdát, že je to jen další řeka s dostatkem pitné vody, jako je jich na území smečky hojně, ale nenechte se mýlit. Vlk, který se z této řeky napije si jistě všimne toho, že voda chutná poněkud slaně. Legenda vypráví, že v době, kdy ještě na tomto území žili lidé spolu s vlky, zemřel tu na nemoc milovaný muž jedné lidské dívky. Ta se nad jeho mrtvým tělem dala do nepřestávajícího pláče a kdo ji viděl, ten musel žalem plakat s ní. Nakonec se prý sešla celá tlupa lidí a smečka vlků, kteří svými slzami vytvořili tuto řeku.

Vlčí tábor:

Zde se často shromažďují mladí vlci, kteří si chtějí dokázat svou sílu v souboji s jinými vlky. Také se zde trénuje boj a lov. Často tady odpočívají vlčice s vlčaty, která mají příležitost si zde pohrát s ostatními mladými vlčky. Zkrátka pokud někoho hledáte, nejspíš ho najdete zde.

Les divokých kopyt:

Deep Into The Forest by Forestina-Fotos

Rozprostírá se téměř celým územím smečky. Je to smíšený les, který je na okrajích často velice hustě zarostlý borovicemi. Uvnitř tohoto lesa žijí stáda spousty vysoké zvěře, nejčastěji stáda jelenů a laní, dále pak srnců a srn a v neposlední řadě i stáda muflonů. Většina vlků loví tady, jelikož zde mají největší šanci úspěchu- kličkování prchající kořisti mezi stromy ji dost zpomaluje. V lese se nachází také zdroje pitné vody a u těch se zvěř obecně vyskytuje nejvíce.

Lacus Amoris:

- nakreslil Airin

Takzvané jezero lásky, místo pro všechny vlky zamilované či lásku hledající :)

Nekončící pláně:

Meadow by Maxou-Loulou

steppe by differ-ru

Zde žije spousta zajíců, hrabošů a jiné malé zvěře. Roste zde vysoká tráva, která někdy přiláká i vysokou kořist, ale ne zase tak často, jelikož ví, že je zde na otevřeném prostranství příliš na očích. Často sem chodí vlci v parném létě, aby se usvěžili u nějakého potoka a ulovili si u toho nějaké to jídlo. Pláně jsou velice rozlehlé.

Území vyhnanců:

- nakreslila Lockeiro

- vytvořila Tarra

Jak už název napovídá, zde žijí vlci, kteří byli ze smečky buď vykázáni, nebo se sami postavili proti smečce jako nepřátelé. Vyhnanci na svoje území rozhodně nikoho ze smečky nepouštějí a přátelství s našimi vlky jim je hodně proti srsti. Jejich území je dost nehostiné, celé obklopené pouští jen s jednou blízkou řekou. Proto se vyhnanci se zlými úmysli toulají na naše území, většinou jako samotářští vlci. Pokud by se však spojila větší skupina vyhnanců a rozhodla se zaútočit na Smečku Měsíčního Svitu, je třeba to nahlásit vůdkyni a zorganizovat obrannou jednotku.

Vrcholy nezdolnosti:

Nejvyšší vrcholy široko daleko. Jsou obestřené nehostinou pouští a rozhodně nijak zvlášť přívětivé. Pokud se některému vlkovi podaří dostat až k nim, zemře na jejich úpatí. Dosud se nikomu nepodařilo doplahočit až na vrchol. Nikdo tedy neví, co tyto hory přesně skrývají. Někteří mluví o hrozivých dracích, jiní popisují obrovské gryfy... A někteří dokonce mluví o tom, že se zde shromažďují samotní mrtví.

Sist var Farvel:

HDR A Stormy Bad Wolf Bay by The-Rover

Znamená norsky "Poslední Sbohem". Moře na okraji Xikuratu, na kterém jsou prakticky po celý rok velké vlny, které se poté tříští o kamenité pobřeží zátoky Dårlig Ulv Stranden (Zátoka Zlého Vlka). V moři má prakticky celý rok příjemnou teplotu na koupání a to navzdory silnému větru, který na pobřeží panuje. Nikdo neví, odkud se vzal jeho název a název zátoky.

Město:

Old Town by MeckanicalMind

Jak už název napovídá, je to lidské město, se kterým vlci mívají často problémy. Střed města je vcelku moderní, okrajové části jsou spíše v jakémsi starém nádechu. Ačkoliv se tam moc vlků nevydává, lidé jsou stále nějak přesvědčení, že vlci můžou za veškeré jejich trable. V lidském městě vlkům nefungují ani elementy, ani schopnosti, berte na to ohled ve hrách.

ÚVPVN:

Tato organizace se snaží zabíjet, popřípadě zajímat na výzkum všechno, co pro planetu Zemi není normální. Tedy pokouší se lovit vlky s křídly, a obecně vlky, co mají nějakou magii, protože to taky není úplně přirozené. Dále se snaží lovit elfy, draky a jiné fantastické bytosti popřípadě mimozemšťany, zkrátka všechno, co se vymyká lidskému chápání. Mají setsakra moderní zbraně a obranu, není lehké je zranit, natož zabít, natož se pokusit zničit celou budovu ústavu. Zároveň mají moderní vědecké vybavení pro výzkum živých a pitvu mrtvých organismů, takže pobyt v tomto ústavu rozhodně nepatří mezi úplně nejpříjemnější zážitky a budete moci mluvit o štěstí, pokud se z něj dostanete živí. Předpokládá se, že se pod samotnou budovou ÚVPVN rozkládá ještě velice rozlehlý podzemní komplex.

Mapa

Mapka

Nádherná mapka :3

Re: Mapka

Souhlas... ^^"

Přidat nový příspěvek