Partnerství

Pokud chcete skutečně se svým partnerem či partnerkou zůstat na celý život, chránit jeden druhého a spojit svá srdce v jedno, pak sem jen opište tento text:

 "Já, _________ (vaše jméno i druhé jméno), chci zde, pod věčnými hvězdami, spojit své srdce, duši i mysl navždy se svým/svou vlkem/vlčicí ______ (jméno i druhé jméno partnera). Slibuji, že ho/ji budu chránit a milovat v dobrém i zlém, ve smrti i v životě."

 

Pokud chcete spojit své systémové postavy, je pro vás tento text:

 "Já, _________ (vaše jméno i druhé jméno), chci zde, pod věčnými hvězdami, spojit své srdce, duši i mysl navždy se svým/svou partnerem/partnerkou ______ (jméno i druhé jméno partnera). Slibuji, že ho/ji budu chránit a milovat v dobrém i zlém, ve smrti i v životě."

 

Následně vám partner/partnerka do odpovědí napíše tento samý text (jen ze svého pohledu samozřejmě), čímž se partnerství oficiálně spojí a bude oběma vlkům zapsáno do profilů.

 

JSOU POVOLENY I PARTNERSTVÍ VE SLOŽENÍ VLK/VLK ČI VLČICE/VLČICE, POPŘÍPADĚ ŽENA/ŽENA A MUŽ/MUŽ.
 

Vlci, kteří jsou ve svazku partnerství většinou bývají daleko silnější, než osamocení vlci, berte na to ohled v soubojích.

Partnerství je možno uzavřít bez ohledu na rozdílné cesty či charaktery partnerů.

 

Partnerství

:3

"Já, Darím Ibn-La'Ahad, chci zde, pod věčnými hvězdami, spojit své srdce, duši i mysl navždy se svou vlčicí Aiko Naitohanta Midoriiro. Slibuji, že ji budu chránit a milovat v dobrém i zlém, ve smrti i v životě."

Aiko. Jsi super. Poznali jsme se poprvé na tvém blogu o Creepypastě a já tě jaž takž uvedl do té komunity na Ask.Fm, do Poképasty atp... A bylo mi jasné, že na smečce by jsi na někoho zapůsobila. A zapůsobila jsi na mě silněji než cokoli, jakákoli droga... Jsi úžasná, Stiak. A úžasná buď... Napsal bych něco delšího, ale tohle mluví za vše. :3

Re: :3

"Já, Aiko Naitohanta Midoriiro, chci zde, pod věčnými hvězdami, spojit své srdce, duši i mysl navždy se svým vlkem Darímem Ibn-La'Ahadem. Slibuji, že ho budu chránit a milovat v dobrém i zlém, ve smrti i v životě."

Daríme, to ty jsi tady super. Patříš k mým nejlepším přátelům, a já si tě hrozně moc vážím. Patříš k těm, u kterých se bojím, že mají špatnou náladu. U kterých hrozně ráda vidím na tváři úsměv. Jsi ten, se kterým je vždy sranda, a jakýkoliv chat s tebou mě zvedne náladu o 100 stupňů, nebo i víc. Také jsi na mě zapůsobil. Hodně. Víc, než jsem sama čekala. Přesně, jak říkáš. Víc, než jakákoliv droga. To ty jsi tu úžasný, a vím, že úžasným zůstaneš.
Obvykle okolo mě štěstí jenom procházelo, ani si mě nevšimlo. Tentokrát se ale u mě zastavilo a přineslo mi do života změnu. Tou změnou jsi ty. Moc si tě vážím, Discorde.

Re: Re: :3

Moc gratuluji :)

Re: Re: Re: :3

Děkujeme ^^

Re: Re: :3

Oh... To jsem nečekala, ale moc vám gratuluju. Doufám že budete šťastní.

Re: Re: Re: :3

Vážně? Arigato! Děkujeme ^^

Re: Re: :3

Jééj, moc gratuluju ^^ Přeju vám všecko nej ve vztahu, snad budete šťastní :)

Nari

Re: Re: Re: :3

Děkujeme moc! ^^

Je to tady :3

"Já, Airin Blödhgarm, Vlk Poslední Bouře, vlk Smečky Měsíčního Svitu chci zde pod věčnými hvězdami spojit své srdce, duši i mysl navždy se svou vlčicí Janet Fidertanz Kiss, Vlčicí Oblaku Kouře. Slibuji, že ji budu chránit a milovat v dobrém i zlém, ve smrti i v životě."

Jsem rád, že tě mám, Janí :) Doufám, že nám to spolu dlouho vydrží ^^

Re: Je to tady :3

"Já, Janet Fidertanz Kiss, Vlčice oblaku kouře, vlčice Smečky Měsíčního Svitu chci zde pod věčnými hvězdami spojit své srdce, duši i mysl navždy se svým vlkem Airinem Blödhgarmem, Vlkem poslední bouře. Slibuji, že ho budu chránit a milovat v dobrém i zlém, ve smrti i v životě."

Já tě taky mám moc ráda, a jsem ráda i za to že jsem to nevidržela a napsala ti Lacusu. =) Jsi vlk jakého jsem nikdy nepoznala, jsi pro mě úplně dokonalí, mám tě moc ráda a nikdy bych tě nikomu nedala a ani bych na tebe nezapoměla. Na štěstí se nezapomíná. ^ˇ^

Přidat nový příspěvek