Pravidla

Tato pravidla je nucen dodržovat každý uznaný člen smečky. V případě, že se tak dít nebude, bude po zásluze potrestán. Více v sekci "Postihy".

 1. Chovejte se slušně, respektujte všechny vlky - ať už Omegy či Alfy, staré či nové hráče.
   
 2. Nevydávejte se za jiné hráče - jednou máte vlastního vlka, tak proč krást cizího?
   
 3. Mějte pouze jednu postavu (jednoho hlavního vlka). Pokud jste se svým vlkem po čase nespokojení, máte možnost si ho změnit a starého si přesunout do systémových postav, není tedy důvod mít dva hlavní.
   
 4. Pište pravopisně správně česky a slovensky. Schopnost psát je dar a za oba tyto jazyky byli naši předkové kdysi ochotní bojovat a trpět, snažte se si toho tedy vážit. Navíc pravopisné hrubky provokují adminy, což nikdy nedělá dobrotu.
   
 5. Neschovávejte se za jména "Anonym", "Já", "Někdo" a podobně. Pokud se musíte stydět za to, co říkáte, možná je lepší o tom držet tlamu.
   
 6. Neporušujte autorská práva těchto stránek. Podle zákonů ČR by vás to mohlo vyjít i pěkně draho.
   
 7. Nevyvolávejte zbytečné spory - ne každý bude vždy souhlasit s vaším názorem, ale to neznamená, že musí vypuknout hádka.
   
 8. Na veškeré reklamy je podstránka v Menu a je zakázáno je šířit kdekoliv jinde. Povolení přidávat reklamy mají zároveň pouze členové či bývalí členové Smečky.
   
 9. Nespammujte. Tím, že svou hlubokou myšlenku někam pošlete pětkrát za sebou, její hloubku nijak nezvětšíte.
   
 10. Neotravujte adminy s každou pitomostí. Pokud si s něčím nevíte rady, samozřejmě máte možnost se kohokoliv zeptat, ale opravdu není nutné si stěžovat, že nikdo nevyřídil vaši před pěti minutami odeslanou žádost.
   
 11. Snažte se Smečce věnovat. Hrajte hry, choďte na chat, pište do soutěží apod. Pokud nebudete mít na nějakou dobu možnost přístupu na stránky, oznamte to v omluvenkách. Jinak vám hrozí smazání za neaktivitu.
 
Pokud budete mít k pravidlům jakýkoliv dotaz, obraťte se na administrátora, nejlépe na Renarde.