Změny, změny, změny a problémy everywhere

Mir vám jde zase něco sdělovat.

Takže, jak jste si asi všimli, poslední dobou jsem tu prakticky vůbec nebyla, všechna moje práce vázla na jakémsi mrtvém bodě a tak dále. Bylo to jednak proto, že jsem byla vcelku dlouho bez wi-fi, jednak proto, že po svém návratu k internetu jsem měla energii zhruba tak na vaření čaje. Zkrátka jsem byla v posledních dnech neschopnější, než bývám většinou a moc mě mrzí, že jste na to někteří dopláceli. Tímto se vám omlouvám a pokusím se, aby se to více nestávalo.

A nyní přistupme k těm důležitým záležitostem:

1. Obrázky

Jak psala Locks, kdo do 31. 8. (což je zítra, mimochodem) nebude mít buď sehnaná práva na svůj obrázek/obrázky, nebo neprozradí, kdo je autorem a z jakých stránek obrázky jsou, nebo si nesežene vlastní či věnovaný obrázek/obrázky, ten bude zkrátka bez obrázků, dokud některou z těch věcí neučiní. 

2. Úkryty

Úkryty se budou oficiálně rušit, jelikož mi přijde, že jsou prakticky k ničemu. Ano, mrzí mě to za ty, kteří si s tím dali práci, ale uznejte- k čemu vlastně jsou? Pokud se vám bude zdát, že je fakt sakra moc nefér, že se ruší, napište do fóra pod tento příspěvek a já si to možná rozmyslím. Možná.

3. Mazlíčci

Zde jsem pro to, aby se mazlíčci odebrali těm, kteří je nepoužívají a zrušila by se možnost si mazlíčka registrovat. Jelikož stejně jako u úkrytů- prakticky nemají žádný účel a půlka z vás je nepoužívá. Registraci mazlíčků bych tedy zrušila a doporučuji tomu, kdo ví, že mazlíčka nepoužívá a je u něj v profilu tedy zbytečný, aby se také ozval do fóra.

4. Kontakty

Ti z vás, co Locks nebo mně ještě neposlali nějaký kontakt na sebe (email, Howrse, něco v tom smyslu), prosím, učiňte tak. Je to jednak z důvodu toho, že se možná bude dávat heslo na chat, jednak se s vámi víc domluvíme v případě, že se stránkami znovu něco stane. Můj email je miremel@centrum.cz a moje Howrse existuje pod jménem Miremel (ano, jsem trapně neoriginální, hanba mi -.-").

5. Soutěže

Časem nejspíš budou rapidně přibývat nové soutěže, tak nezapomeňte kontrolovat danou sekci ;)

6. Administrátoři

Takže... V současnosti prakticky nevím, kdo heslo má a kdo ne. Ale mám pocit, že Nightmare a Blofri ho nemají. Takže by to chtělo, aby si o něj u mě požádaly. Dále pak stále nevím, jak to admini zvládají a nezvládají. Ptám se jich tedy (znovu), jaké sekce spravují a jaké chtějí a dokáží spravovat nadále. Pokud mají něco, čeho by se chtěli zbavit, protože to prostě nezvládají, ať to napíší, nikdo je odsuzovat nebude. Taky nabádám adminy (když se nad tím tak zamyslím, tak vlastně hlavně sebe, ale to nevadí...), aby se pokusili brát svoje povinnosti vážně a neodkládat všechno na pozítří. Vím, kde to pak končí.

7. Odchody

S narůstajícími odchody ze smečky bylo rozhodnuto, že se na tyto loučení založí speciální stránka, aby se s tím tolik nespamovala kronika. Tuto stránku již najdete v menu, tak mě nenuťte, abych vaše odchody potom stejně mazala z kroniky. Už tak je to pro mě nepříjemné.

To je zatím asi všechno. Nezapomeňte se vyjádřit :)

Allons-y.

Vaše Mir

 

Váš názor:

...

Já se vším souhlasím. Email už jsem poslala Mir, obrázek mám od Dark, tím pádem mám myslím vše splněno. S těmy odchody... Je to sice smutné, ale nevyhnutelné... Každý někdy dojde na konec své cesty. Ale myslím, že je to dobrý nápad.

'Cuz...

Moje postoje k většině těch věcí tady asi znáš, ale jedeme znova.

1) Někdo z nás musí domazat ty ostatní, včetně těch u mazlíčků, systémovek etc. Pořád to není všechno, ale chválím spoustu vlků, že si obrázky zajistili.
2) *nostalgicky poptáhne z dýmky a přikryje se na houpacím křesle starou kostkovanou dekou, načež chraplavě promluví* "Přijde mi to jako včera, co jsem zakládala úkryty na Lobu..."
Tak ne, tohle si ušetříme. Jde ve zkratce jenom o to, že úkryty nefungovaly na Lobu a tady asi taky nebudou, krom toho každý vlk nějaký domnělý úkryt ve hře používá tak jako tak. Za mě je pro úkryty palec dolů.
3) Se vším souhlasím, až na to, že bych registraci mazlíčků nechala s tím, že ho dostanete za cca 200 MP.
4) Kontakty - vzhledem k tomu, že už mám půlku smečky já, bylo by dobré, kdybych sehnala všechny a dala ti to až pak, aby v tom nebyl bordel. V opačném případě si to házím z krku a napiš mi, abych ti poslala na mail všechno co mám.
5) Jo, zrovna jednu mám rozdělanou.
6) Administrátorství. Momentálně je nás šest s tím, že Blofri jsem tu neviděla ani nepamatuju a Nightmare podle všeho nemá heslo, pokud si ho někde nesehnala. I v těch šesti bychom to mohli v pohodě utáhnout, ale organizace by se zlepšit mohla. Ne všichni admini tu jsou pořád, ne všichni mají v jednom kuse náladu věnovat se smečce, ne všichni svojí sekci zvládají nebo je to pořád baví.
Navrhuju, aby každou důležitější sekci měl na starosti jenom jeden admin, který by si vybral/našel/zotročil mezi ostatními adminy nějakého pomocníka, který by ho zastupoval v jeho nepřítomnosti a vypomáhal mu. Pomocník by měl danou sekci jako vedlejší práci.
Dalším bodem k tomuhle jsou pro mě sekce, ve kterých se může angažovat prakticky každý, jako třeba Blofriny Soutěže a moje Questy. Bylo by fajn, kdyby se veškeré zásahy do těch sekcí řešily s jejím správcem. (Ale my víme, že se na to pěkně vykašleme.)
7) No comment, a ty příspěvky o odchodu mám chuť smazat.

Good, ode mně všechno.

Můj názor.

Řekl bych, že se vším, co je zde napsáno souhlasím. Mail jsem už také dal, :D Myslím, že mám vše splněné. Mazlíčci se doufám netýkají systémovek.
Jediné, co musím vyřešit je obrázeku Zerose, což nevím, jak udělám. Malovat si ho sám asi nebudu, to by dopadlo katastrofálně, takže uvidím. Bude zatím bez obrázku. :)
Snad mé vyjádření plné stačí. Ohledně odchodů je to dobrý nápad, i když bych byl raději, kdyby tam dále nic nepřibývalo. Odchodem, se nic nevyřeší, aspon ti, kteří odcházejí kvůli tomu, že to není jako dřív. :)

Přidat nový příspěvek