Novinky

Nový ilustrátor pro systémovky apod.

Allons-y, Penťáčci, takže novým ilustrátorem pro to, co nekreslí Dark, se stává Kyoshi Uguisu a tímto je z něj tedy Beta a může si zvolit svou lidskou podobu :) Věřím, že s ním budeme spokojeni. Mir
Celý článek

Území smečky - soutěž

Allons-y, Penťáčci, dost z vás si sice zabralo území v téhle kreslící soutěži, avšak svůj výtvor vůbec nezaslalo. Dávám vám čas do konce března na to, abyste výtvor buď zaslali, nebo se od území odhlásili, jinak budu nepříjemná ^^ Mir
Celý článek

Aréna

V podstránce Herních akcí můžete najít speciální stránku věnované vícedenní akci jménem Aréna. Je naplánována na celý příští týden, započne v pondělí 3.3. v 17:00. Původní slibovaný termín na tenhle víkend by se nejspíš nestihl - sobota bude patřit přihláškám a v neděli by se akce kryla s...
Celý článek

Hangout

Allons-y Penťáčci, rozhodla jsem se v neděli od osmi hodin večer udělat takový smečkový hangout na Google+. Pro ty co nevědí, je to něco jako hovor přes skype, ačkoliv v o něco větší skupině. Prostě si zavoláme, někteří (asi jenom já, ale to je fuk :D) zapnou webkamery a trošku se poznáme, pokud...
Celý článek

Čištění

Jelikož tu mám pár adeptů, co se mi neozvali, čištění se dotáhne do konce. Měli jste na to týden, takže námitky neberu.   Feria Diriel Callibria Shadow Firefly Errantes Rami   Pěkný zbytek dne, Imala.
Celý článek

Čistka

Tak tu máme další čístku: Feria Diriel Callibria Mallumo Black sky Errantes Shadow Firefly Rami Jak jste si stačili všimnout, je to docela slušný seznam. Máte týden na to, aby jste se mi ozvali, že tu stále jste a pak zvýšili svoji aktivitu (hraní na foru, občasné chození na chat). Pokud tak...
Celý článek

Nástupci

Po odchodu Luny přebírá posty Tarr. Kreslení možná přebere Criollo, to se ještě uvidí. MM
Celý článek

Uzavření soutěže

Byla uzavřena soutěž Moje herní dobrodružství, na její stránce si můžete přečíst soutěžní hry a hlasovat. =) L.
Celý článek

Obnovení & uzávěrka soutěží

Hell o, jak jste si už určitě všimli, práce na soutěžích se mi poslední dobou opravdu kupí a tímto bych se vám všem chtěla omluvit za svou dlouhou adminskou neaktivitu, problémy ve škole střídaly problémy doma a nakonec jsem taky neuvěřitelně líná, nespolehlivá a celkově taková ta část adminského...
Celý článek