Novinky

Herní počasí a registrace druhých charakterů

Jak jste si možná všimli, nedávno se tu diskutovalo herní počasí a nakonec byl návrh "odhlasován" všemi, kdo se k němu vyjádřili, a nakoneci zrealizován, tak přináším kratší info nejenom o něm. =) Kolonku s počasím najdete na levé liště na stránce Hry, ode dneška se o ně bude starat Apokaliptica,...
Celý článek

Připsání MP za různé akce :)

Miremel Takže, bylo uzavřeno hlasování v soutěži Tóny v duši III. a tato soutěž byla smazána. Výsledky byly přepsány do Vyhodnocení soutěží, MP za ni byly rozděleny. Taky bylo přesunuto vyhodnocení kvízu do Vyhodnocení soutěží. Dále byly rozděleny MP za akci Noc černé krve. Takže docela dost z vás...
Celý článek

Kvízeček :)

Miremel Takže, dnes se na chatu místo původní akce odehrál jakýsi kvíz a zde vám přináším jeho výsledky a odměny:   Locki - 10 bodů - 30 MP Aura - 10 bodů - 30 MP Tarra - 7 bodů - 21 MP Renier - 4 body - 12 MP Rogen - 3, 5 bodu - 10 MP Rose - 3 body - 9 MP Rellem - 3 body - 9...
Celý článek

Novinky a žádost

Miremel M. Tak, znovu vám přináším pár novinek. 1. Adopce Bylo povoleno, aby si mohl jakýkoliv vlk ze smečky (tedy nemusí mít partnera a je jedno, zda jde o samce či samici), adoptovat jakéhokoliv vlka ze smečky, pokud je tento vlk mladší než on. Podrobněji v kolonce adopcí. 2....
Celý článek

Změny, změny, změny a problémy everywhere

Mir vám jde zase něco sdělovat. Takže, jak jste si asi všimli, poslední dobou jsem tu prakticky vůbec nebyla, všechna moje práce vázla na jakémsi mrtvém bodě a tak dále. Bylo to jednak proto, že jsem byla vcelku dlouho bez wi-fi, jednak proto, že po svém návratu k internetu jsem měla energii zhruba...
Celý článek

Nový začátek, několik změn a uporoznění

Jelikož jsem první, kdo sem píše a první, kdo Fórum jako takové využívá, vezmu to skutečně zeširoka: Hodně opožděně vítám všechny staré i nové členy na druhé verzi Smečky Měsíčního svitu, která byla založena 14.8. 2013 po tom, co byla předchozí stránka smazána. To, že smečka přežila je i dílem naší...
Celý článek