Novinky

Nový administrátor

Allons-y, Penťáčci, jak jste si možná všimli, opustil nás Isamu který předtím zastával funkci rosničky. Nu, od nynějška tuto funkci zastává Launierre, která bude od této chvíle také schvalovat registrace vlků psané ve slovenštině. Launierre tímto připadá hodnost Théta a lidská podoba. (To jsem jí...
Celý článek

Čistka

Ano, a máme tu další čistku, tentokrát jsou v ohrožení: Mallumo Caëmnon Alliquandi Katty Adrien Prosím zde jmenované, aby se ozvali, ať už jen proto, aby se nechali smazat, nebo aby se omluvili a zkusili s tím něco dělat. Pokud je zde někdo omylem, ohlašte mi to. Bez odpovědi se za týden maže.
Celý článek

Nějaké ty změny

Allons-y, Penťáčci. Stránka smečkové poradny byla zrušena, fórum však zůstalo zachováno a odkaz na něj najdete na stránce HRA úplně dole. Zároveň se stránka HRA posunula poněkud nahoru v menu, jelikož mi přišlo hloupé, aby byla až úplně vespod. To je vše. MM
Celý článek

Isamu novým adminem

Allons-y, Penťáčci, takže novou rosničkou se stává Isamu. Je to hlavně z toho důvodu, že už jednou adminoval a já v něj tedy mám velkou důvěru, plus znám jeho zodpovědnost. Snad se nikdo neurazil. A Isamuovi spoustu energie do práce. MM
Celý článek

Imala se vzdala postu administrátora

V hierarchii tímto klesá na Sigmu, lidskou podobu by si mohla nechat jako vděk za její služby smečce, nicméně nechce, takže o ni přichází též. Pokud by měl někdo zájem o funkci rosničky, nechť se ozve do diskuze pod článkem. Mir
Celý článek

Aréna podruhé

'Kay, vzhledem k tomu, že se nepřihlásilo dost vlků, se celá akce přesouvá a začíná PŘÍŠTÍ PONDĚLÍ, doufám, že se zájem o ni trochu zvedne a bude možná její realizace. :) Děkuji, L.
Celý článek