Novinky

Změna adminů

Bloody odešel, takže jeho práci bude od nynějška zastávat Hattiry. Takže má nyní hodnost Théta a možnost lidské podoby, však to znáte. MM
Celý článek

Velká mocná tabulka

Takže, nudila jsem se, a tak jsem vytvořila jakousi velkou tabulku obecného přehledu členů stránek. https://docs.google.com/spreadsheets/d/1eRgElouqU2xr4PENxCVIdbZRUb7SvFgWag0564d0M5o/edit#gid=0 - Snad bude odkaz fungovat. A dělala jsem to fakt dlouho, takže chci pochvalu! :D MM
Celý článek

Quest - Nekonečná zima

Cynthia měla kdysi návrh na quest, který vypadal, že se vám docela zalíbil, a tak mě napadlo, že bychom ho mohli uskutečnit. Návrh vypadal takto: Nekonečná zima  Quest by začal zítra ve středu v 19:00, do té doby se pod tento článek do diskuzního fóra můžete přihlásit, pokud máte zájem. MM
Celý článek

Ikonka

Kdybyste se snad divili, kdo udělal tu krásnou ikonku na záložku s vyjícím vlkem, tak to je dílo Lingera :) A ode mě si tím vysloužil 30 MP, protože se mi fakt strašně moc líbí. MM
Celý článek

Lehké změny v MP

Začalo mě štvát, jak má někdo třeba "29 MP" nebo "34 MP", takže jsem to všechno začala házet na násobky pěti (Ano, z 29 se stane 30 a z 34 se stane 35), je to pouze pro přehlednost. Zároveň prosím, aby se nyní v soutěžích či kdekoliv jinde také rozdávaly jen částky MP, které budou násobky pěti....
Celý článek

Nová posila pro tvorbu

Dalším adminem, který se bude starat o tvorbu, se stává Bloody. Tvorba se tím bude spravovat o něco rychleji a on získává hodnost Théta a možnost lidské podoby. MM
Celý článek