Novinky

Jací jsme hráči a nehráči

Zajímalo vás někdy, kdo nejvíce hraje a kdo naopak na hry dost kašle? Tak jsem pro vás sestavila jakési "pořadí" podle herní výkonnosti, tedy podle počtu napsaných příspěvků na fóru :) Pokud se zde někdo nenajde, je to pravděpodobně problém mého Excelu, omlouvám se...
Celý článek

Uzavřena soutěž "Hymna smečky"

Takže, soutěž byla uzavřena, odměny byly rozdány. Rellem si nyní může vytvořit lidskou podobu, jeho dílo bylo umístěno na hlavní stránku a já si ho dovolila pojmenovat, kdyby snad byl s názvem nespokojen, může mě něčím praštit a přejmenovat to ^^ MM
Celý článek

Čistka

A je to tu zas a znova, čistka zavolala! Tentokrát se týká těchto vlků a vlčic:   Zeriak Yriel   Zde napsaní se mi buď do týdne ozvou a něco se svou neaktivitou udělají, nebo je smažu. Díky za pochopení. MM
Celý článek

Dočasné předání pravomocí

Tákže, Penťáčci, vzhledem k tomu, že od 6. 5. do cca 11. 5. tu nebudu ani já, ani Locki, přejdou naše pravomoce po tu dobu na Launierre a Linga. Ti se v té době budou o smečku starat podle svého nejlepšího vědomí a svědomí. Díky MM
Celý článek

Byl dodělán Kalendář smečky - račte se podívat.

A dělala jsem se s tím dohromady asi tři hodiny, takže mě milujte a obdivujte. Do fóra pod tímto článkem můžete i nadále posílat své návrhy na to, co by v kalendáři ještě mohlo přibýt. Stejně se nejspíš bude časem rozrůstat. MM
Celý článek

Soutěže & Quest

Připomínám dnešní uzávěrku Kvízu, nové téma v soutěži Čtrnáctidenní a plánovaný zítřejší Quest, na který se pořád můžete přihlásit v Plánovači :)
Celý článek

Kalendář smečky

Padl tu návrh od Locki, že by se k narozeninám smečky přidaly ještě další důležitá data, takže by se vytvořil jakýsi smečkový kalendář svátků. V tyto svátky by se pak mohly pořádat různé oslavy, soutěže a jiné akce. Já se vás teď ptám, zda máte nějaké návrhy na tyto svátky (vždy k nim prosím...
Celý článek