Novinky

Ukončení questu

Zjistila jsem, že si jistí lidé (nebudeme jmenovat =D) nestačili všimnout, že quest je u konce, takže to tedy oznamuji ještě zde. Quest byl opravdu ukončen a odměny máte již rozdány a zapsány v profilech. Najdete je zde. I.
Celý článek

Pozastavení registrací

Registrace jsou od nynějška zastaveny a znovu budou obnoveny teprve, až počet vlků ve smečce buď nějak přirozeně klesne, nebo se na něj zvykne, jelikož už je opravdu poznat, že jedeme „přes kapacitu“. Jakékoliv předregistrační texty či registrace podané po 15. 1. 2014 budou smazány, je...
Celý článek

ČISTKA

Allons-y, Penťáčkové, tak zase nadešel čas čistky. Akutně hrozí smazání těmto neaktivním vlkům: Reelikes Bessie Bready Pokud je některý z těchto vlků aktivní a já to jen nějak nezpozorovala, prosím, upozorněte mě na to. Jinak pokud se tito vlci do týdne nějak neozvou s tím, že mají zájem o...
Celý článek

Nový správce postů Kappa a Delta

Po Divinovi, který smečku opustil, se správcem postů Kappa a Delta stává Luna. Jednak jí to Divine odkázal, jednak se jeví opravdu schopně a zodpovědně. Snad s tím nejsou problémy. MM
Celý článek

Samotáři

Allons-y, Penťáčci. Padl tu tedy návrh od Kyoshiho, že by se vytvořila speciální možnost "tuláků", tedy vlků, kteří nepatří ani do smečky, ani k vyhnancům. Tato možnost byla dost vlky odsouhlasena a tedy je již přidána do registrací a nyní se budou předělávat profily těch, co chtějí k tulákům, do...
Celý článek

Vlčata

Hell o, určitě jste si všichni už všimli, že se nám stránka Naší smečky trochu zahltila profily asi patnácti vlčat, za které nikdo nehraje přes několik měsíců.  Řešení je nakonec následující, profily vlčat budou přidávány jako doteď, ale po dvou měsících reálného času se smažou a informace o...
Celý článek

Systémovky, lovci a nové obzory

Allons-y, Penťáčkové, tuhle novinku snad všichni oceníte. Systémovky i lovci nyní mohou uzavírat partnerství (ne, že by předtím nemohli, ale už na to mají i svůj text) a dokonce mít potomky. Všechno najdete v Lacus Amoris. Nechť se líbí :) MM
Celý článek

Nový správce postů Kappa a Delta

Allons-y, Penťáčkové. Takže, vzhledem k odchodu Rosey se stává jejím následovníkem Divine, jelikož si chce nějak zasloužit svůj post Alfy po mém boku a rozhodl se tedy, že bude nápomocný se stránkami. Snad proti tomu nikdo z vás nebude nic mít :) MM
Celý článek

Herní fórum

Allons-y, Penťáčkové, nová vlčice Callibria navrhla, aby tu vedle chatu existovalo i herní fórum, kde by se hry vlastně tak nějak automaticky ukládaly a vlci by se k nim mohli vracet, kdy by jen chtěli. Řekla jsem si, že to není špatný nápad a tak tedy od této chvíle máme i herní fórum, na které je...
Celý článek