Novinky

Vyhodnocené soutěže a novinka

Allons-y, Penťáčkové, vzhledem k tomu, že jsem nemocná a zrovna jsem se opravdu nudila, vyhodnotila jsem obě obnovené soutěže (odměny byly rozdány, výsledky ve Vyhodnocení soutěží) a zrealizovala Aragenin nápad. Tedy ano, asi hodinu jsem strávila tím, že jsem všem vlkům přepsala MP přímo do...
Celý článek

Rosnička

Look Alive! I když je ještě docela brzy, při debatě s Mir jsme se rozhodly na post Rosničky dosadit vlčici Imalu, která má se správcovstvím stránek už zkušenosti a její text se nám líbil nejvíc. Věřím, že se o svou novou funkci bude starat a gratuluji jí, děkuji i všem ostatním, kdo se do konkurzu...
Celý článek

Konkurz na Rosničku

Hell o, mám pro vás několik novinek. Zaprvé nás nedávno jakožto Admin opustil Electre, který se staral o herní počasí coby Rosnička. Tímto mu tedy děkuji za odvedenou práci a přeji hodně štěstí. Pozice je tedy volná a je tu možnost se zapojit pro ty, kteří mají chuť pomáhat se stránkami, vyhlašuji...
Celý článek

Systémovky a lovci

Allons-y Penťáčkové, adminstvo se shodlo, že jelikož lidské lovce nikdo nepoužíval, hodí se jejich registrace k registraci systémovek a každý vlk bude vždy moci mít jen buď systémovku, nebo lovce, ne obojí dohromady. Myslím, že s touto změnou vážně nebudete mít problém. See ya.
Celý článek

Novinky, novinky, novinky!

1. Vytvořena psychologická poradna Smečky Měsíčního Svitu - má svou stránku pod stránkou HRA. 2. Uzavřena a vyhodnocena soutěž O mně a mém já. 3. Nová soutěž - Dokonči příběh. 4. Malý dodatek k herním pravidlům, najdete ho téměř úplně dole na stránce HRA, je označen číslem 14. ENJOY ^^
Celý článek

ZMĚNA FÓRA NA VEŠKERÉ REGISTRACE A POSTY

Allons-y drazí Penťáčkové, bude se měnit fórum na registrace a posty. Od začátku prosince se již nebude nic zasílat do fóra https://registrace-vlka.blueforum.cz/, ale do fóra https://smecka-mesicniho-svitu5.blueforum.cz/. Prosím, abyste si do konce listopadu buď všechny záležitosti na...
Celý článek

Správce postů- rozhodnutí

*Modlí se, aby se to zase nesmazalo, páč už by jí asi šiblo*   Allons-y drazí Penťáčkové, tak vám přináším své rozhodnutí.   Neplánuju to nijak extra protahovat (kdyby se wifi zas rozhodla, že tu práci odhodí do nebeských výšin)- rozhodla jsem se, že na spravování postů zvolím rovnou tři...
Celý článek

Hledání správce postů

Allons-y Penťáčkové, vzhledem k odchodu Tarr máme takový malý problém. Chybí nám administrátor, který by spravoval posty (tedy četl je, uznával, popřípadě sepisoval, co je v nich špatně a je nutné opravit, psal je vlkům do profilů a upravoval hierarchii). Ptám se tedy stávajících administrátorů i...
Celý článek

Čistka

Allons-y drazí Penťáčci, jak už to tak bývá, dříve či později musela přijít další čistka, tedy mazání neaktivních vlků ze smečky. Akutně hrozí smazání těmto vlkům:   Iki Urus Zackie Heart   Omlouvám se, pokud jsem u nějakých vlků přehlédla omluvenku či jsou aktivní a já to jen nějak...
Celý článek

Jisté téma o zmiňování jiných stránek na chatu.

Jelikož i přes neustálá varování mě a Lock se stále na chatu zmiňujete veřejně o jiných stránkách, než jsou tyto, dávám zde takové malé varování: Kdo se na chatu bude zmiňovat o jiných stránkách, než jsou tyto, dostává poen. Všichni dobře víte, že tyhle věci patří do šepotu nebo reklam a i přesto...
Celý článek