Kronika smečky

Sem se zapisují důležité události, které se ve smečce staly, ať již na chatu, nebo na celých stránkách.

Například útoky hackerů, vykázání různých členů smečky, oslavy, smuteční mše a tak dále. Mohou sem psát i obyčejní vlci.

 

Kronika...

Re: Re: Vlčátka

Díky Lily ^^

Re: Re: Vlčátka

Díky ^^

Re: Vlčátka

Hm... Další svačinu pro Kage :D

Re: Re: Vlčátka

*Nevlídně se na ní podívá* Tak určitěeeee! :D *Myslí ironicky* Moje! :371 A Bellovi samozřejmě :)

Re: Vlčátka

Gratuluji :3. Budu Ti moci taky něco hlídat.

Re: Re: Vlčátka

Díky ^^ Tobě bych svěřila vlčata vždy :)

Drazí.

Myslím, že o tom už všichni nějaké povědomí máte, ale shrnula bych to do pár vět, zejména události včerejška. Poslední dobou tu byl skoro klid, ale včera nás poctila svou návštěvou jakási definice jednoho sprostého slova a vydávala se za Mir a následně i za mě.
Aby bylo ve všem jasno, podobná individua ze srdce nesnáším, je mi vážně celkem k smíchu, že má někdo tak nudný život, aby trávil volné chvíle takhle, ale to, že se někdo za někoho vydával mě ani tak nenaštvalo jako to, že ten neznámý kopíroval moje i Mirino chování natolik, aby mu vlci na chatu věřili.
Nejde o to, že se někdo ukázal jako podvodník. Píšu sem proto, milí vlci, že je jasné, že to musel být někdo z vás.
Ne, nejsem naštvaná, jsem zklamaná. Jsem vážně zklamaná z toho, že je mezi námi i kretén podobného rázu, bez cenzury, moji milí. Smečka je tady od toho, abyste se mohli na chvíli stát vlky… ne se chovat jako závistiví, dementní lidi bez špetky úcty, inteligence a hrdosti. Je mi t opravdu, opravdu líto, že to někdo nevidí. Nemyslím si, že to jeden člověk, a v minulých týdnech hodně z vás ukázalo, jak špatně se umí chovat.
Pochybuju, že by se daný idiot přiznal nebo nedejbože podepsal svým jménem, ale fajn. Jen se nad sebou pokuste zamyslet. Nebo aspoň ti z vás, co umí použít mozek.
L.

Re: Drazí.

Tarr, i když už ve smečce není o tomhle ví a tomu kreténovi vzkazuje, že ještě jednou se pokusí někoho napodobit, osobně mu Tarr rozbije držku a bude ho mučit až do jeho mizerného a bolestivého konce.

Re: Re: Drazí.

Postav se do řady.

Přidat nový příspěvek