Kronika smečky

Sem se zapisují důležité události, které se ve smečce staly, ať již na chatu, nebo na celých stránkách.

Například útoky hackerů, vykázání různých členů smečky, oslavy, smuteční mše a tak dále. Mohou sem psát i obyčejní vlci.

 

Kronika...

Smazání Akiko, aneb Balení kufrů podruhé

Vlčice Akiko byla kvůli kopírování a porušování autorských práv oficiálně vymazána ze smečky, k registraci díky ní přibylo nové pravidlo.

(tak, nevím kam to dát ='D) Smrt Amyi

Takže, chtěla bych říct, že mě Amya požádala o to, abych napsala její smrt. Opakuji: Neodcházím ze smečky! Pokud mě někdo smaže... budu naštvaná... HODNĚ! xD
Taky bych chtěla upozornit, že to není zas tak dobře zpracované, takže brát s nadhledem.Byl letní den, i když to na něj nevypadalo. Všichni vlci pokojně odpočívali doma.
Až na jednoho.
Na jednu vlčici zvanou Amya.
Procházela se po krajině smečky Měsíčního svitu.
Nic nebylo jinak. Jen bylo nadměrně zataženo, obloha byla celá černá, ale bouřka nebyla. Opět další faktor, který přidával tomuto dni zvláštnost.
,,Kde to je…” Amya přecházela po Nekončících pláních a po dvaceti metrech se zastavila a něco hledala.
Nenašla nic. Nikdo by neuhodl, jakou věc věděla, ale Amya přesně věděla co hledá a kde to najde.
Bylo to tam, na Nekončících pláních, tam, kde právě hledala a snažila. Věděla že to tam je, cítila to celým tělem.
Konečně to našla. To co hledala od včerejšího rána.
Kameny naskládané vedle sebe, tzv. menhiry. Kolem tohoto jevu byla neobyčejně silná energie, kterou dokázal rozeznat i úplně obyčejný vlk.
Amya stoupla do středu kruhu z menhirů.
Uprostřed byl ještě jeden kámen. Byl menší než ostatní kameny okolo. Byla to vlastně taková velká kamenná deska, ke které modrá vlčice přistoupila.
*Ty se objevíš, vím to!* Křičela v mysli a snažila pomocí nějaké neviditelné síly udělat to, po čem tak moc toužila.
Obrovský blesk následoval po tomto snažení vlčice. Udeřil těsně vedle vlčice. Ani se nelekla. Jen tam stála a přemýšlela, co bude dál.
,,Co chceš?” Ozval se vlčí hlas, mnohem hlasitěji, než Amya očekávala, proto i mírně nadskočila.
,,Nic nechci, jen chci, abys šel z mého dohledu, máš docela tlusté sklo.” Vysmála se Amya do prázdna.
Na zemi se objevil vlk.
Byl žlutý, stejně vysoký jako Amya. Byl to Omnitas blesků.
,,Tím mě chceš urážet?” Řekl klidným hlasem Omnitas, ale bylo z něj slyšet i mírné znepokojení a vztek.
,,Ehm… jo.” Usmála se Amya.
Důvod proč tohle všechno dělala jí nebyl jasný. Zkrátka to chtěla zkusit, tak to zkusila. Samozřejmě si uvědomovala riziko, do kterého vstupovala. Uvědomovala si, že jí ten Omnitus může klidně zabít a taky byla vědoma toho, že to tak skončí.
Omnitas byl v mžiku zase pryč z povrchu zemského. Chvíli se nědělo nic. Jen trapné ticho. Pak šel uslyšet hrom, a následně udeřil blesk, přímo do zad.
Amya procítila tisíce bodanců od elektřiny, jaké ještě nikdy nepoznala. Bylo to ještě horší, než zabít mučením. Bodance od elektřiny neprchaly, pořád stále trvaly a nechudly na své intenzitě.
Měla smečku ráda. Měla všechny ráda. Měla všechno ráda. Ale teď musela dát životu sbohem. Nikdy se necítila tak skvěle. Umírala v nesnesitelných mukách, ale stejně měla pořád úsměv na tváři.
,,Sbohem.” Zašeptala a naposledy vydechla do naprosté temnoty okolo ní.
Tak tedy skončila vlčice Amya Esse Lupus...

Re: (tak, nevím kam to dát ='D) Smrt Amyi

Dobrý. :DD
I když, Amya by si byla jistá, do čeho a jde a že chce zemřít. :D
Ale jinak děkuji, žes to za mě napsala. ^^ :DD

Nedobrovolné sbalení kufrů

Freak byl tímto oficiálně smazán ze smečky za velmi nevhodné chování se v chatu.

něco k zamyšlení...

Tak… Dark se rozhodla zase něco napsat do kroniky. Je to možná na konkrétní osobu, možná né… nechám vás o tom přemýšlet.
Lidi, vlci… osoby. Poslední dobou mě tu něco irituje, doslova. A vím že né jenom mě, jelikož jsem o tomto tématu hovořila s dalšími vlky. To co teď napíšu, nemá urazit nějakou konkrétní osobu, i když možná urazí. Několikrát jsem se to snažila naznačit na chatu, ale nemělo to cenu.
Tahle smečka je skvělá a chápu že v ní hrajete skvělé hry. Myslím, že proto aby jste se s nima mohli pochlubit máte skvělou soutěž od Locki, ještě za to můžete něco vyhrát. Je v pohodě když se o té hře zmíníte jednou, dvakrát. Ale to co mi v pohodě rozhodně nepřipadá, je neustále se chlubení. Já jsem hrála s tímhle a tímhle… hrajeme hru a má už 20 stránek ve wordu… Já hrála teď plácnu třeba s Mir /nic proti tobě :DD/ do pěti ráno. Neustále opakování tohohle toho, třeba i čtyři krát za den. Když se normálně bavíme a nejednou BOOM a zase.. Ale to mi ve hře s ____, která má už 20 stránek ve wordu bla bla. Je mi blbě když to čtu už po sto padesátý. Je mi blbě z toho, jak se s tím pořád někdo chlubí. Jak jsem řekla.. zmínit to jednou.. ale měsíc, den za dnem, vážně nevím co to má za smysl?! Jako že jsi King nebo co když si píšeš 10 hodin v kuse s Mir?! /já vím přeháním/ Tohle vytahování, kasání a já nevím co ještě… tohle všechno mi tak pije krev. To podlejzání. To že se neustále někdo chlubí se hry s adminy… vy sami tím ze sebe děláte blbce, pro ostatní namyšlené pipinky. Kdybych to ale dotyčnému řekla na chatu, naštval by se… hodně a proto to dělám touto metodou… anonimě.
A každý ať si domyslí o čem mluvím.
Vážně si nejsem jistá, jestli se příště udržím a dotyčnému už něco neřeknu.
Děkuju za přečtení a pochopení mého názoru… díky :))

Re: něco k zamyšlení...

Ano, Tarr zase musí do všeho kecat, ale Dark má pravdu a já ještě dodávám, že s Mir si může zahrát naprosto každej a ona není žádná vznešená královna. Toto nemyslím jako urážku, nýbrž jako konstatování, Mir nemám potřebu urážet, jelikož jsme kamarádky. A taky nezáleží na délce hry, ale na tom, co si z ní člověk odnese. "Pokud máš něco doopravdy rád...Nemáš potřebu se s tím ostatním chlubit..."To je od Tarr vše, zase zalízám do svýho tmavýho koutku. :D Thanks! :D

Re: něco k zamyšlení...

Já sice vím, že je těžký si mě na hru odchytit, jelikož jsem vesměs mrzutá/unavená/bez nápadů, ale Dark narazila na něco fakt dost podstatnýho- tím, že s vámi hraju, opravdu nejste vy ani já nic víc, než kdokoliv jiný ve smečce :) I kdyby naše hra měla sto stran a moje postava by s tou vaší čekala dítě (hahahaha, NOPE), stále není důvod se s tím chlubit. Nemusíte s tím provokovat ostatní, nemusíte s tím provokovat ani mě, jelikož i mě to někdy irituje. Takže prostě buďte alespoň falešně skromní a v klidu :D

Re: něco k zamyšlení...

Ano, Dark má pravdu.
Já sám zatím narazuil na jednu osobu, která to tedy vytahuje hodně často (ten NKĚDO asi tuší, o čem mluvím), ale myslím, že si toho nemusíte všímat nae? ;)
Když se někdo vytahuje, tak ať se vytahuje, ale nám to může být fuk...
Můj názor, Rellem Bloodmoon ^^"

Re: něco k zamyšlení...

Dark plne s tebou súhlasím :) aj keď :D u niektorých je ťažké si zahrať keď ich málokedy stretnete :D ale stále sme si seberovný a keď hráš s adminami ... No keď tu bola Blofan tak som skoro zosktratovala :D s každým hrala ale so mnou sa jej nechcelo xDDDD :D nevadí :D :D stále sa dá hrať s kaźdým :3

Nu...

Vážně mně dojalo, jak tady o mně stojíte. Několik členů smečky mi tady naprosto zkazily apetit (což je v mém případě co říci) i chuť hrát.
Ale díky lidem, kteří byli včera v ranní noci na chatu, jsem získal odvahu se vrátit.
DÍKY všem, co se za mně postavili; a udrželi mně zde. To byla největší chyba mého života, když jsem odešel...

Rellem Bloodmoon, Vlk věčné oddanosti

Přidat nový příspěvek