Kronika smečky

Sem se zapisují důležité události, které se ve smečce staly, ať již na chatu, nebo na celých stránkách.

Například útoky hackerů, vykázání různých členů smečky, oslavy, smuteční mše a tak dále. Mohou sem psát i obyčejní vlci.

 

Kronika...

Re: Re: Zase tady něco plácá co stejně nenabude smyslu.

Ja by som hrala a veľmi rada..... len teraz dôjdem až v nedľu domov takže nwm hrať TwT aj mne chýbajú tie super hry s ostatnými :/

Re: Zase tady něco plácá co stejně nenabude smyslu.

Plně souhlasím. Mrzí mne, že jsem tu nebyl v té době 'útoku' a nemohl jsem pomoci, ale je pravda že jsem váhal sem zase jít. Přirostli jste mi k srdci a i přes řešení problémů jsem sem zase šel. Dle mého je každého věc, co si řeší ... ale mohlo ... by to být v soukromí. Nonic ... Zase pár přihlouplých řádků, když chci říci jen toto: "Souhlasím."

Re: Zase tady něco plácá co stejně nenabude smyslu.

Plne súhlasím...No to čo si napísal mi pripomenulo to čo som vykričala tebe :/ Prepáč mi za to ako som sa v tedy chovala....Síce to bolo dávno ale pamätám sa na to..... No tak budem sa snažiť neurobiť tú istú a zlú chybu.... Áno je mi ľúto že píšem tak neskoro :/ ale nevedela som dôjsť na PC :( No od teraz sa budem snažiť to oživiť smiechom a radosťou :)

Nějaký zas*aný Hacker, nebo kdo, nás nezastaví!

Smazali nám stránky. Náš domov. Ale my začínáme na novo, nenecháme si zničit náš sen! Budeme bojovat a nový domov uděláme ještě lepší, než ten předchozí. Docela se mi líbila ochota a pomoc ostatních vlků adminům, úžasná spolupráce a podpora. Já sama z této události byla na prášky, chvílemi se mi zatemňovalo před očima. Jste skvělí, pěkné, jak za svůj domov umíte bojovat. A milému hackerovi vzkazuji jedno: Marná snaha, pitomče! Takže, vlci, náš domov bude za chvíli opět obnoven. Jsem ráda, že jste neodešli a ochotně jste pomáhali. :)

Přidat nový příspěvek