Novinky

Vánoční čistka

Ani o Vánocích se nám to nevyhne, tentokrát jsou v ohrožení zde vypsaní:   Tutorea Monata Paw de Rega Näysira Nefrika Rambo Palamel' Sanami Xuepen   Pokud se do roku 2015 neohlásí, bohužel se na stránkách již déle nezdrží.
Celý článek

Vyřešení tvorby

Tvorba byla anketou vyřešena, Szüzke se vrací na post administrátorky. Jen si po domluvě se mnou vybrala spoluadmina, Haifu. Obě tímto získavájí hodnost Beta a možnost lidské podoby. Snad se jim bude dařit a nebudeme spolu muset řešit žádné nepříjemnosti :)
Celý článek

Co bude s tvorbou - anketa

Tedy, díky komentáři od Jokera v předchozím článku se zakládá tato anketa, kde můžete POD SVÝM NICKEM hlasovat buď pro navrácení správy tvorby Szüzke nebo hledání nového admina. Prosím, nehlasujte podle sympatií.
Celý článek

Co bude s tvorbou?

Jak si asi většina z vás všimla, tvorba už téměř měsíc stávkovala, protože se Szüzke nějak pořád neměla k rozdání MP. Nu, vzhledem k tomu, že mi ani neodpovídá na zprávy, mě to přestalo bavit. Nyní jsem tedy MP rozdala já a omlouvám se vám za to, že to tak trvalo. Každopádně Szüzke zbavuji...
Celý článek

Co bude se soutěžemi?

Tak, Penťáčci, díky svojí nemoci mám teďka nějak moc času v rukách a ten čas jde samozřejmě do vás (což je trochu smutné, vzhledem k tomu, že mě hned po příchodu do školy čeká minimálně deset testů). V tomto článku s vámi chci probrat pár věcí okolo soutěží. 1. Byla vyhodnocena soutěž Tóny v duši...
Celý článek

Rosnička

Po dlouhém přemýšlení volím jako rosničku Lavanneu :) Je tu už opravdu dlouho, pěkně píše, je zodpovědná a důvěřuji jí. V nejbližší době jí tedy předám heslo na stránky, aby se mohla pustit do práce. Jinak je nyní hodnost Beta a získává lidskou podobu. Snad jí budete všichni přát štěstí :) MM
Celý článek

Konkurz na rosničku

Launierre se vzdává své funkce rosničky, tudíž se jí snižuje hodnost na Betu (ještě stále kontroluje slovenské registrace). Tím pádem nám tu vyvstává otázka, kdo bude další rosnička. Zájemci se prosím hlašte v komentářích, uvádějte i důvod, proč byste se jí měli stát zrovna vy a jak dlouho jste ve...
Celý článek