Novinky

Nový vzhled stránek? - Anketa

Vzhledem k tomu, že přesouvání stránek asi moc nedopadne (nedaří se mi Bloodyho kontaktovat), mě napadlo, že bychom se mohli znovu pokusit zvolit jinou šablonu zde na Webnode, vzhledem k tomu, jak moc se tato šablona mnohým z vás nelíbila. Mým návrhem je tato...
Celý článek

Aktualizace soutěží

1. Soutěže Vlastnoručně a Kreslíme vlky ze smečky byly uzavřené a vyhodnocené, více ve Vyhodnocení soutěží. Kaydarovi a Celese doporučuji navštívit vzkazník :) 2. Soutěž Čtrnáctidenní byla přejmována na Nekonečnou, vlastně se to k ní teď více hodí. 3. Byly založeny dvě nové soutěže - Malovaná a...
Celý článek

Rena Thétou

Vzhledem k tomu, že má nyní Renarde na starost celou tvorbu a rozdělování MP sama (je zbytečné k ní někoho přidávat, když to sama zvládá dobře), zvyšuje se jí hodnost na Thétu. Gratuluji!
Celý článek

Čistka

Po dlouhé době nás opět čeká čistka. Vím, že se zde objeví hodně jmen, protože Smečka v poslední době trpěla jakousi krizí, ale nějak nevidím smysl v tom, aby zde měli profily lidé, kteří jsou déle neaktivní. Nicméně chápu, že o prázdninách se čas na RPG hledá snadněji než přes školní rok, takže...
Celý článek

Rozdělení 425 MP

Nakonec jsem se rozhodla MP rozdělit napůl pro oba jediné zúčastněné. Plus přidat menší dar za účast. Tichase a Darím tedy získávají oba 215 MP.
Celý článek

Kdo dostane 425 MP?

Drazí a milí, opustila nás vlčice Nix s tím, ať její MP dostane kdokoliv. Je to poměrně slušná částka a já nevím, komu ji dát. Rozhodla jsem se tedy uspořádat takovou "soutěž" - dostane je ten, kdo do diskuzního fóra pod tímto příspěvkem napíše (podle mě :D) nejkrásnější báseň :) Téma i druh rýmu...
Celý článek