Co si myslíte o Crafty?

Huh.

No, viem, že v poslednom čase sme sa veľmi nestretli, ale aj tak som sa nakoniec rozhodla napísať Ti. Nebude to nič dlhé, neviem veľmi dobre vyjadrovať emócie, ale podstatu tohto príspevku snáď pochopíš. ;D
Crafty Lightning. Huh. Ak mám byť úprimná, si ozaj skvelá kamarátka. A som veľmi rada, že sme sa stretli, aj keď len na Smečke. Možno to jedného dňa bude aj v realite. ;)
Chtiac-nechtiac obdivujem Tvoj postoj k životu. Aj keď Crafty má patriť na temnejšiu z dvoch strán a aj sa jej to darí, Tvoja osoba celkovo zo seba vyžaruje niečo optimistické, veselé a živé, vďaka čomu sa neustále usmievam, keď si s Tebou píšem. Pôsobíš na mňa ako niekto, komu je jedno, čo si o jeho konaní a správaní myslia ostatní, ako niekto, kto žije podľa seba a svojich pravidiel a nerád sa podriaďuje iným. Kto skrátka žije naplno a slobodne. =)
Aj na chate na mňa prenášaš Tvoj optimizmus, najmä keď som Ti prezradila to niečo. =D Vždy, keď si na to spomeniem, musím sa smiať. ='D Bolo to neskutočne milé. =D
Dúfam, že tu pobudneš ešte dlho. Aj keď ako temný, osamelý Vyhnanec so schopnosťou podriadiť si tmu. ;)
PostScriptum: Ešte mi dlhuješ tú hru na starom webe, I remember. =D A neviem sa jej dočkať. =3 Možno by stálo za to mrknúť sa, hm? Niekto Ti tam nechal odkaz. =D

Přidat nový příspěvek