Co si myslíte o Fai-Evighet?

Jo, jdu ti napsat znovu :D

Fai! :D
Ano ty, ty, která to teď čteš, neděs se jasný! :D
Tákže... jdu ti napsat znovu, protože jsem teď zjistila mnoho nových věcí. Věcí, které si doopravdy zasloužíš. Milost, laskavost a to, jak se s každým umíš spřátelit třeba hned první den. To ti vážně závidím! :D No nic, teď k tomu co jsem ti chtěla napsat. Fai, jsi skvělá vlčice, kterou jsem velice ráda poznala. Jsem ráda že jí mám jako sestru a jako mou kamarádku. (Nemohu říct tu nejlepší, protože to by ostatní mohlo mrzet :D) Jsem ráda že jsem tě tenkrát potkala na chatu. A víš co musím přiznat? Že mě nejvíc s tebou baví hádky ve tvaru: JO! NE! :DDD Při tom se vždycky válím na zemi, ale to nelžu! :D Baví mě s tebou ty hry, třeba tu, kterou právě hrajeme teď. "Budou se psát dlouhé příspěvky, jsem ale zlá :'3 :D" A ta tvoje odpověď mě dostala na kolena. I moje kočka se lekla co se děje :DD No nic, budu se asi rozepisovat dál, což doufám že ti nevadí, jestli jo, tak máš stejně smůlu :DD No i když mě teď nic nenapadá... To jsem na tom vážně zle. JO už vím! :D Budu se od tebe chtít učit kreslit, protože to jak kreslíš je dokonalí :'333 Budu chtít od tebe obrázek! :DDD No nic já už asi skončím, protože mě fakt už nic nenapadá. Jsem ráda že mám tak dokonalou ségru tady jako jsi ty. Doufám že tě jednou budu moct poznat i v reallu, což nevím jestli se vyplní :D No nic, tak děkuju, že jsi mou kamarádkou a sestrou :)

Safira

Přidat nový příspěvek