Co si myslíte o Fai-Evighet?

Re: Díky moc, Fai...

*pomaly dýcha, možno až príliš pomaly.. Plače a usmieva sa.*
Ach, Sardaî-chan, nemyslela som si, že toho pre teba toľko znamenám a som za to rada.. Som rada že som spoznala práve teba.
Ďakujem ti za všetko, čo si napísala.
Keby ťa náhodou niekto zabil, sama by som mu vrazila nôž do chrbta, nech by to bol ktokoľvek. Bolo by mi jedno, na koľko by som išla do basy, nenechala by som to tak. Týmto by sa začala moja kariéra kriminálničky, ale nikto by s tým nič nenarobil. Pozabíjala by som tých, ktorý by ti niečo spravili..
Veci, ktoré si vymenovala, ma zaskočili.. Toto si naozaj o mne myslíš? Nikdy by som to nepovedala, že takto na ľudí pôsobím. Ale nikdy nemôžeš vedieť, čo sa vo mne naozaj skrýva, pretože nie každý zo seba vymaní všetko, čím kedy bol. Napríklad som aj dosť nervózna a agresívna, moje chovanie niekedy hraničí so schizofréniou a často sa tvárim, že niekde patrím, aj keď sú to len márne pokusy zapadnúť. Chodím do jednej triedy už 8 rokov a stále si hovorím, že tam nepatrím, že som iná ako oni. Som človek, ktorý ani sám nevie, na čom je. Sama neviem, aká som, moje reakcie sú odlišné, nereagujem rovnako.
Je mi dobre pri srdci, keď si uvedomím, že pre niekoho tak veľa znamenám. Tiež pre mňa veľa znamenáš, sestra :)
A dotaz.. Pozdrav tvojho Nicholasa, nech už si o mne myslí čokoľvek :)
Znamenáš pre mňa veľa.. Tiež na teba veľa krát spomínam, keď mám zlú náladu v škole, čo je dosť často. A taktiež som mala samovražedné sklony ale preniesla som sa cez to, lebo viem, že to nič nevyrieši. Že je to najväčšia hlúposť, čo človek v živote urobí.. A preto nakoniec poviem len jediné: ,,Nerob to.. Nikdy na to už nepomýšľaj, pretože samovražda je pre slabých a ty si silná.."

Přidat nový příspěvek