Hledá se administrátor

Demokracie. :)

Hi. :)

*očima přejíždí řádky, a spokojeně se usměje* Jak tak vidím, tak se do smečky přece zavedla demokracie! :) Potlesk. ^-^
Teď, ale zpátky k věci…
Vidím, že se hledá nový admin na přepisování MP. Vím, adminství na MP je podle mě lehce “prokleté” z důvodu že žádný admin na něm nevydrží dlouho, ale já miluju tajemství, takže směle do toho! Muhehehe >:D
Co se týče mé aktivity na smečce Měsíčního svitu, nechci aby to snělo snobsky, ale přiznávám že jsem jedna z nejaktivnějších. Akord o prázdniny, se mi nechce zvedat z teplé postele a compu. :)
Jsem na chatu prakticky nonstop. Od 8 ráno, do 11 večer, a problém s aktivností mi vážně neleží na srdci.
Co se týče matiky...1 + 1 = 2! BINGO, že? :D
Né vážně, tak tupá zas nejsem. :) Myslím, že jak Miremel sama víš, nadržování ostatním nesnáším, a jsem spravedlivý člověk. U mě člověk nemusí mít starch že bych někomu s MP a dalé nadržovala..
S webnode umím, protože mám mnoho webů založených právě na webnode, takže bych za tebou nelezla s otázkama typu “Drahá Mir, jak udělat tohle a tohle?” Někdo kdo neumí svojí práci, je buď blbej nebo neschopnej.
Také bych řekla, že ve smečce jsem už taky nějaký ten pátek, a moc dobře vím, jak tady vše chodí. Mimo to, by to pro mě byla skvělá práce jak strávit čas na compu, když nikdo není na chatu. :)

Tak, to je myslím odemě vše, jak řikám : Spravedlnost, pracovitost, a řádnost. Jsem tady! ^-^

Kdybys mě nevybrala, nevadí. :) Vidím, že sis můj názor vzala na srdce, a udělala spravedlivou demokracii smečce. A za to, už Ti patří odemně velké poděkování. :)

Sushi. :)

Přidat nový příspěvek