Konkurz na Rosničku

:D Ja sa hlásim :D

Obdobie: Jar
Tak a vítam vás vlci pri novom dni. Ráno budete môcť vidieť hmly. Teplota bude okolo -2°C. Vonku budete môcť ešte vidieť sneh. Spod snehu už bude vychádzať krásna zelená tráva. Dopoludnia sa teplota bude kolísať okolo 4-5 °C . Oblohu bude svietiť slniečko. Niekedy slniečko zakryjú mraky. Bude fúkať mierny a chladný vietor. No nie je to nádherný deň? Vtáčiky sa vracajú z teplého kraja naspäť do svojich domovoch. Medvede sa pomaly začínajú prebúdzať zo zimného spánku. Väčšina sa poteší na koniec tejto krutej a chladnej zimy, ktorá ani tento rok nebola milosrdná. Poludní a popoludní sa začne pomaly ochladzovať a teplota sa bude okolo tých 2-3 °C. Tu krása dňa pre niektorých končí. Na oblohe budú totiž dažďové mraky, ktoré zahalia celú oblohu. Vietor vtedy začne trochu silnejšie fúkať a ako by to nebolo dosť, večer teplota klesne na nulu. Vonku bude pršať a bude aj búrka. Vietor bude dosť silno fúkať. Stromy sa budú nakláňať z jednej strany na druhé. Niektoré zvieratá sa rýchlo schovajú do svojich skrýš a budú čakať pokiaľ sa búrka neutíši. Tohto večera sa nedočkajú, že sa búrka utíši. V noci bude stále búrka a bude aj dosť klzké blato ale na ďalší deň môžu čakať kľudné a príjemné počasie.
***********************************************************
Takže začnem stým. Aj keď sa dlho neukazujem na chate mám preto svoj dôvod. Lenže ja vlastne na túto stránku chodievam každý deň a tak chcem aj niečím pomôcť. Nechcem tu totiž byť len ako duch. Chcem niečím pomôcť čo by prospelo nielen mne ale aj smečke. Fantázie mám habadej takže dokážem vždy niečo vymyslieť. Dosť často sa doma nudím a tak aj keď ešte neprešli 3 dni od počasia môžem zatiaľ vymyslieť nové. Asi sa pýtate, ,,Ako keď je na tom tvoja sestra alebo mama?" Jednoducho. Mám veľa papieru ale aj zošitou takže by som tam mohla písať počasie poprípade aj upraviť keby sa mi tam niečo nepáčilo. Tak tu máte môj dôvod.... Jo a ešte niečo. Chcem keby som náhodou chcela odísť zo smečky (tak skoro sa to nestane to sa nebojte >:Đ mňa sa len tak ľahko nezbavíte.) Chcem aby tu po mne niečo zostalo. Tak a to je naozaj všetko :)

Přidat nový příspěvek