Konkurz na Rosničku

Počas

Jaro:
Zimní radovánky už začínají být nedostupné. Sníh už pomalu roztává a na některých místech je už i vidět zelenající se tráva. Stromy jsou ale i přesto stále oholené a ještě chvíli zůstanou, než se vzpamatují ze studeného období. Na některých je ale už možný vidět sedící ptáky, kteří se vrátili z teplých krajin do svého domova. Po ránu, ale i přes den, je možné slyšet jejich zpěv. Ale nejen ptáci pociťují, že zima končí. Medvědi vylézají ze svých úkrytů,kde přespali zimu. Proto je možné je opět potkávat na celém Xikuratu. Může to být dosti nebezpečné, jak pro vlky, tak pro všechny obyvatele. Ze svých úkrytů nevylézají jen medvědi, ale i ostatní zvířata lesa a plání. Jejich počet se opět zdvojnásobuje, protože začínají námluvy. Zvěře by tak mělo být pro vlky hojně a jejich choutky by měli být uspokojeny. Rozhodně by neměli strádat. Teploty se v nížině pohybují okolo 5 - 8°C, ve výšinách je to okolo 2°C. Nedoporučuje se vylézat na vrcholky hor, mohlo by to být nebezpečné. A už vůbec se nedoporučuje ve vysokých výškách létat. Ve výšinách to bude mírněji foukat, ale do nížin se vítr často ani nedostane, a pokud ano, nebude skoro znatelný. U moře bude taktéž o trochu silnější, než v nížinách.

A důvod? Bavilo by mě to a byla by to výzva, každé 3 dny něco vymýšlet a udržovat u toho nějakou formu. Už dlouho jsem hledala něco, kam bych se zase napasovala do adminství. Začalo mi to nějak chybět. (=D)

Přidat nový příspěvek