Hledání správce postů

Tak se taky připojit...

Inu, jak to tak říct.
Žádný sáhodlouhý příspěvek zde neplánuji, zkrátka je zde jen jedno takové nicotné "píp", hlásím se. Miremel, pokud by jste nikoho nesehnali, jsem tu k dispozici. Vím, že jsem poslední dobou byl více než neaktivní, ale jak již jsem se nechal slyšet, nastává comeback. Číst mě baví, myslím si že je na mě i spoleh. (Pokud po mě ovšem nechcete v určitý čas udělat určitou věc, na to jsem antitalent.)
Nicméně, jsou zde i fakta, která je potřeba zmínit, poněvadž jsou pro mě minusovými body :D
Jediné, za co bych se občas zastřelil je to moje neustálé opravování pravopisných chyb :D Takové ty těžší věci, ty třeba nechávám plavat (samosebou by záleželo na okolnostech, nevím jak by jste chtěli v postech, ale vzhledem k tomu, že to většina píše ve wordu...) ale triviálnosti, jako například "Jsem milí vlk" je vskutku... duši drásající.
Potom bych se občas seřval za to, že jsem nerozhodný. Tudíž přečíst post, jednoduše jej zkritizovat, to bych zvládl levou zadní, narážím spíše na otázky v chatu :D Pokud se jedná o dotaz, který je formulován tak, že na něj lze odpovědět vícekrát, mám s tím často problémy. Viz.: "Na jedné straně leží alfa, na druhé Tvůj partner. Můžeš zachránit jen jednoho, koho obětuješ?" Uznat odpověď ,,najdu si způsob a zachráním oba,'' anebo ne?
~~~
Takže za pokus to stálo :D

Přidat nový příspěvek