Váš názor:

'Cuz...

Moje postoje k většině těch věcí tady asi znáš, ale jedeme znova.

1) Někdo z nás musí domazat ty ostatní, včetně těch u mazlíčků, systémovek etc. Pořád to není všechno, ale chválím spoustu vlků, že si obrázky zajistili.
2) *nostalgicky poptáhne z dýmky a přikryje se na houpacím křesle starou kostkovanou dekou, načež chraplavě promluví* "Přijde mi to jako včera, co jsem zakládala úkryty na Lobu..."
Tak ne, tohle si ušetříme. Jde ve zkratce jenom o to, že úkryty nefungovaly na Lobu a tady asi taky nebudou, krom toho každý vlk nějaký domnělý úkryt ve hře používá tak jako tak. Za mě je pro úkryty palec dolů.
3) Se vším souhlasím, až na to, že bych registraci mazlíčků nechala s tím, že ho dostanete za cca 200 MP.
4) Kontakty - vzhledem k tomu, že už mám půlku smečky já, bylo by dobré, kdybych sehnala všechny a dala ti to až pak, aby v tom nebyl bordel. V opačném případě si to házím z krku a napiš mi, abych ti poslala na mail všechno co mám.
5) Jo, zrovna jednu mám rozdělanou.
6) Administrátorství. Momentálně je nás šest s tím, že Blofri jsem tu neviděla ani nepamatuju a Nightmare podle všeho nemá heslo, pokud si ho někde nesehnala. I v těch šesti bychom to mohli v pohodě utáhnout, ale organizace by se zlepšit mohla. Ne všichni admini tu jsou pořád, ne všichni mají v jednom kuse náladu věnovat se smečce, ne všichni svojí sekci zvládají nebo je to pořád baví.
Navrhuju, aby každou důležitější sekci měl na starosti jenom jeden admin, který by si vybral/našel/zotročil mezi ostatními adminy nějakého pomocníka, který by ho zastupoval v jeho nepřítomnosti a vypomáhal mu. Pomocník by měl danou sekci jako vedlejší práci.
Dalším bodem k tomuhle jsou pro mě sekce, ve kterých se může angažovat prakticky každý, jako třeba Blofriny Soutěže a moje Questy. Bylo by fajn, kdyby se veškeré zásahy do těch sekcí řešily s jejím správcem. (Ale my víme, že se na to pěkně vykašleme.)
7) No comment, a ty příspěvky o odchodu mám chuť smazat.

Good, ode mně všechno.

Přidat nový příspěvek