When you're leaving, just remember, what you leave.

Kdo by to nečekal, že.

No, název příspěvku si myslím, že mluví na vše.
Strávil jsem tady s vámi necelé dva pohodové roky, při kterých jsem potkal spousta dalších super lidí, které je snad netřeba jmenovat. A ačkoliv jsem naprostým odpůrcem důvodu : "Už to není ono," i u mě má tento důvod z pár procent zastoupení.
Ale pěkně od začátku.
Hlavním důvodem je, že nemám čas. Nemám čas sedět několik hodin u počítače a smolit příspěvky do hry. Ta pro mě ztratila svoje kouzlo, svou poslední hru jsem hrál asi před rokem...? Nevím, nechce se mi to počítat, tak bych tohle taky nemusel dopsat.
Jep, to je ten hlavní důvod, proč odcházím. Ale i to, že hra pro mě tolik neznamená souvisí i s tím, že to už není ono. Odešlo tolik skvělých lidí - Fir, Darkness, Rosea a dokonce i Tarra (jasně, měli jsme jeden/dva větší rozhovory, ale i ta mi bude chybět,)... a já už na to nemám, zůstávat, když ostatní odcházejí. Už mě volá realita a já, ač nerad, musím na to volání zareagovat.
Nezmizím úplně, nebojte se. Můžete mě kontaktovat na Skype (KambBloodmoon), FB (Kamila Tichošlápek Plzáková), nebo si můžete požádat o číslo na chatu. Tam taky občas zaoxiduji, so...
MP. Komu je dát, že? Už jako tradičně dám Renarde. Tys mě tady držela nad vodou, ale někdy dojdou síly i tomu, komu se pomáhá :). Dávám ti polovinu svých MP.
A druhou dám Kaydarovi, protože jsi mi najednou naprosto sympatický, byl jsi od první chvíle na chatu a i tvoje posedlost některými fandomy... :)

It's all.
Nechť vás provází štěstěna, čóni.

Přidat nový příspěvek