When you're leaving, just remember, what you leave.

Double odchod ..? Zjevně ano.

HAIFA
-
Dva roky. Už jsou to dva roky, co tu jsem a abych byla upřímná, nemyslela jsem si, že toto budu někdy psát, ale jak teď vidím, píšu to jako další přede mnou. V první řadě bych měla opomenout zklamání, velké zklamání.
Zklamání ze členů smečky. Pamatuji si, jak chat přímo zářil všemi možnými barvami, hráči spolu v pohodě komunikovali, bavili se spolu, zdravili se, dávali si navzájem vtipné přezdívky. Bohužel, to bylo na vlcích z anime (ano, i já tam byla, pár z vás ví za koho). Dále zklamání z dnešní doby, kdy někdo přijde na chat a je pozdraven jedním, možná dvěma či třemi lidmi. Lidi, co to je? Slušnost zdravení nás učili naši rodiče, slušnost pozdravit bude vždy všude, ať už ve virtuálním světě, nebo v realitě. Někteří si neustále stěžovali (a stežují), že když přijdou na chat, jsou ignorováni celým chatem, ale poté to sami dělají. Nedivte se, že na chatu je poté ticho či nepříjemná atmosféra.
V druhé řadě bych chtěla opomenout ,,kolektivy" na chatu a jednotlivé skupinky.
Na chatu se spolu baví třeba tři, na nejvýš čtyři lidi, kteří mají své nějaké téma, ale jak se ke konverzaci mají připojit ti, kteří neví, o čem se baví, hm?
Ve třetí řadě bych chtěla opomenout předregistrační text a rozepisování.
Nedávno jsem vedla na skypu s Andromedou diskuzi o předregistračním textu zde na svitu. Proč tu, sakra, je, když tam nováčci píší jedno a to samé? Ano, chápu, když se Miremel tento nápad líbil a někteří ho schválili, dobře, ať si tu je, stejně mě ty odpovědi dosti rozesmívají. Například "Ano, umím udržet chladnou hlavu", ale každý si to představí tak, že když bude nějaký spor na chatu, tak jednoduše bude mlčet. Dobrá, respekt těm, kteří to takto udělají, ale teď po pravdě - kdo by se nehájil? Každý to ze sebe musí dostat a tak prostě bude hájit svou ,stranu' .. nedivte se pak tomu, že ten člověk tvrdil, že má chladnou hlavu, čímž však netvrdím, že jí někdo nemá.
Ve čtvrté řadě bych chtěla opomenout chování některých k novým členům.
Všimla jsem si některých, jak se chovají k těm, kteří přijdou na chat a jsou nováčci. Nechci tu jmenovat osoby, ale špatné chování k novému členovi mi přijde dost ubohé. Dále se mi nelíbí to, že když někdo přijde na chat se podívat, jak to tu vypadá či jak to na chatu probíhá, skoro celý chat se dívá na návštěvníka skrze prsty. Ano, chápu některé, že mají podezření, ale lidi, když se někdo přijde podívat a chce se poté možná zaregistrovat, tak mu dejte šanci a prostor vás trochu poznat, když poté bude také možná chodit na chat a stýkat se tam s vámi.
Myslím, že to je tak vše ke stránkám a chování některých.
×
MP a adminství
Měla bych někomu své MP dát? Podle mého ne. Není tady nikdo, komu bych ty MP dala, nikdo si toho není hoden. Ano, našlo by se pár osob, kterým bych je dala .. Andromeda, Hartwell, Akayla, Fai, Eike .. ale ty všechny (kromě Fai), potkávám jinde, so .. myslím, že mé MP by jim nic byli k ničemu.
Dále chci jen říci, že je mi jedno, koho dáte jako funkci ,,rozdavače" MP.
×
Ke konci bych chtěla jen krátce napsat omluvu Hartwellovi.
Vím, že jsem mu tak nějak slíbila, že zde zůstanu, ale jak mám zůstat někde, kde mě před dvěma roky obvinili neprávem? Kde už nikam nepatřím? Kde mám jen nenávist, zlobu a hněv? .. Ne, zůstat tu nemohu. My se potkáváme jinde s pár dalšími a ještě na facebooku. Klidně se na mě zlob, ale chápej, že být v mé situaci, asi by jsi nejednal jinak ..
BTW: Ne, nemám žádnou depku, jsem v naprosto normální spokojené a pohodové náladě, jen už to tu prostě nemohu vydržet :)
×
Tímto se s vámi loučím, na chatu se už nejspíše vyskytovat nebudu, nikdo mi stejně nic potřebovat nebude, kontakty sem tedy dávat nebudu .. pokud se někomu nelíbí to, co jsem výše napsala, prosím ho o to, aby se nevyjadřoval, jeho odpověď by mě stejně nezajímala a jen rozesmála, svá slova si nechte pro někoho jiného, je to čistě můj svobodný názor, toť vše :)
Haifa Maesta.
¤
AYOKO
-
Ano, odcházím...
je tu mnoho důvodů proč odcházím a jeden z nich je ten, že když se kouknu na chat, nikdo tam není, přestává mě to tu bavit, vždy vím co očekávat, když sem přijdu a skoro vždy je to pravdou. Nebaví mě to, řeknu to prostě na plnou pusu. Nebaví mě to, nudí mě to a už se tu s nikým nemám o čem bavit. Vždy je tam pár lidí, se kterými se nemám o čem bavit, takže.
Moje MP rozdělte prosím takto:
Fai: 260 MP
Eike: 260 MP
Lavannea: 260 MP
Děkuji vám za ten krásný, dá se říct rok, jen pokud vám to nevadí, chtěla bych se ještě pořádně rozloučit s pár lidmi
Eike:
Eike, s tebou se nerozloučím úplně, protože stále mám pár stránek, kde s tebou můžu mluvit, ale i tak... bude se mi stýskat po tvojí vlčici, doufám že tu vydržíš déle než já a že tě to tu bude i víc bavit než mě, měj se krásně. Přeju hodně štěstí tady na celém svitu a doufám, že si najdeš toho pravého vlka.
Fai:
Fai, s tebou se taky neloučím úplně, mám na tebe i fb, takže tam si budeme ještě dlouho psát. Bude se mi po tobě stýskat sestřičko, doufám že tu také vydržíš déle než já a že tě to tu bude také bavit víc než já. Prosím, drž tu lidi pohromadě, do teď se ti to dosti dařilo, ale hlavně... neměň se, zůstaň sama sebou. Měj se krásně.
Lavannea:
Lavanneo, spřízněná duše, po tobě se mi bude stýskat a ani nevíš jak. Ty jsi mě tu trochu držela jako Fai a Eike, se kterými jsem se tu bavila a doopravdy smála. Doufám že to tu budeš držet, měj se krásně... přeju ti hodně štěstí.
Nariko:
Nariko, ty jsi mi taky přirostla k srdci a beru tě jako kamarádku. Dost jsem se s tebou pobavila, jsem ráda že jsem tě poznala. Děkuji ti, že jsem tě mohla poznat. Přeju ti hodně štěstí... bye.
Je toho ještě mnoho, mám ráda všechny, skoro u všech bych psala to samé, ale u některých lidí mi vadí některé věci, což je asi jasné. Mě je taky jasné, že některým lidem vadí některé moje věci, nevadí mi to, protože já jsem prostě já a je mi jedno, kdo si o mě co myslí.
Jak už jsem psala, prostě mě to tu nebaví, myslela jsem že tu vydržím déle, ale nevydržela, mrzí mě to jen trochu a víte vy proč? Protože opouštím lidi, které jsem si oblíbila, jinak mě to nemrzí, vůbec... nevadí mi to, říkejte si co chcete, ale nebaví mě to. Už ani hry mě nebaví, nevím co tam psát, vždy když se rozepíšu, tak buď ten druhý odepíše v pěti řádcích, nebo odepíše tak, že nevím co odepisovat, jenže můj mozek není až takovej, že bych mohla napsat 150 řádků, i kdybych chtěla.
Ještě jednou se omlouvám za to, že jsem to tu nevydržela, omlouvám se lidem, které jsem si oblíbila, lidem kteří se dostali hlouběji k mému srdci... loučím se s nimi, možná napořád, možná ne. Ještě pár dnů sem budu chodit jako "Safira", která byla jako má první postava, budu chodit na chat, kdyby chtěl někdo nějaký můj kontakt, ale stejně sem nebudu chodit tak moc, jako dřív, jako na začátku, kdy jsem tu byla každý den... mějte se všichni krásně, doufám že si to tu užijete a že to tu znovu ožije, protože kdyby jste chtěli, byla by toto skvělá rpg...
Mějte se krásně... bye‏

Přidat nový příspěvek