When you're leaving, just remember, what you leave.

Smrt Bety

Lenier se procházel kolem jezera, když v tom sklouzl do mohutného vodního víru. Utopil se a na hladinu vyplavala jen mrtvola vlka, který tolikrát smrti unikl.

Takový konec má můj vlk, můj hrdina, můj bojovník za lásku a partner Launierre... Neptejte se, proč umírám. Stejně to nepovím. Nesnažte se mi to rozmluvit, i když se snažit nebudete. Nepovede se vám to. Smrtí prý vše končí, no.. Já doufám, že to bude nový začátek. Nový začátek, jen ne mezi vámi. Omlouvám se všem, že je to tak náhle a určitě na Vás jen tak nezapomenu. Hrozně jsem si většinu z Vás oblíbil.. Akyro, Haifa, Mir, Safira, Nariko, Linger, Eike a další.. Byl jsem s Vámi vlastně jen chvilku, ale i přesto jste mi často zasáhli do života a trochu s mým světem zatřásly... Nejvíc chci poděkovat své partnerce, která se nakonec mým světem i stala. Loučení mi moc dobře nejde.. Za to se omlouvám :D Ale pamatujte, že ten, kdo žil byl Váš věrný Lenier... :) Tak se mějte krásně a hodně štěstí, radosti, her, vlčat a všeho možného Vám přeje Lenier :)

Svoje MP (1270MP) věnuji všechny Launierre :) Snad se ti budou hodit.. :)

Přidat nový příspěvek