When you're leaving, just remember, what you leave.

Sbohem ..

Netušil jsem, že bude tak těžké vymyslet nějaká slova na rozloučenou. Jsem tady hodně dlouho a s některými lidmi se znám ještě z bývalého Loba. Proto tohle rozhodnutí nebylo rozhodně nic lehkého. Prožil jsme, zde toho hodně a nelituji ani jedné minuty zde.

Důvod proč odcházím je jednoduchý. Já moc dobře vím, jak jsem na tom s aktivitou zde. Nějakou dobu mne tu vůbec nevidíte, potom se tu najednou objevím více dní za sebou, ale s tím, že jdu jen pokecat, ne si zahrát. Možná jsme tady už dlouho, že už mám trochu jiné zájmy. Možná já sám nevím, proč zde už nehraji, ale .. nevidím smysl v tom, že zde bude má postava a já nebudu hrát.

Můj odchod, je spíše .. tak z poloviny. Jako hráč už zde nebudu. Nebudu tu mít žádnou postavu a můžete se rozloučit rozhodně s Genesisem. Ale se mnou jako s osobou to rozhodně ne. Nedokážu to tu úplně opustit, abych se nešel podívat na chat a pokecat. Nechci úplně zmizet jako Mephisto a Camei. Na to to tady mám asi moc rád a nechce se mi s tím úplně loučit. Tím chci říci, že mne tu vídat rozhodně budete a pokud by někdo chtěl kontakt na fb, velmi rád mu ho dám. Na chat budu chodit pod starou postavou. Postavou, jenž tu byla nejdéle, Renierem.

Takže .. nemá smysl zde psát lidi, s kterými jsem si byl nejblíže, protože oni to sami ví a za druhé, úplně ze scény nemizím. Možná pro někoho škoda, ale je to tak. Teď MP ..
Přemýšlel jsem, že je nedám někomu a budu lakomý :D Ale přece jen se rozhodl že 1255 MP co mám, tak dám Winter. :)

Dobře .. to by bylo asi vše. Ten, kdo by chtěl kontakt nějaký, ať si napíše, ale na chatu se ukazovat budu. Mám i svolení. Tímto zde končí postava Reniera i Genesise. Možná ** spíše ne ** napíšu jejich smrt a nebo možná se časem sem vrátím jako hráč, kdo ví. :)


Přidat nový příspěvek