When you're leaving, just remember, what you leave.

Stejně to nemá cenu.

Odcházím. Jednou a pro vždy.

Jak víte, má aktivita poslední dobou dost kolísala a celkově to s ní šlo ke dnu. Nebudu vám psát dlouhou slohovou práci na téma koho jsem měla/neměla ráda nebo dál takové zbytečné věci, když stejně všichni o sobě moc dobře víte, jací kdo jste. Ani vám sem nebudu dávat žádnou smutnou písničku, nehodlám vás tady citově vydírat. Řeknu vám to na rovinu, myslete si o mě a o tom co chcete...

O čas nejde, nejde mi ani o to, jestli mě hra baví nebo ne. Nejde o můj strach nebo přecitlivělost. Vlastně ani sama přesně nevím, proč odtud odcházím. Možná je to tím, že pro mě tato hra ztratila svůj původní smysl. Možná to chce začít zcela od začátku, ale již ne zde. Přeberte si to jak chcete, stejně si spíš myslím, že většina lidí tady si jedině oddechne, že se mě konečně zbaví.

Co se MP týče, nevím jak je spravedlivě rozdělit, protože lidí, kteří si je zaslouží je docela dost na to, aby každý dostal alespoň nějak hodnotnou částku. Čili se můžete hádat, kdo by si je zasloužil nejvíc, stejně je nechám napospas hlubinám zapomnění. Stejně to mám v plánu udělat se svou postavou, chci se vypařit, asi stejným způsobem jako Mephisto, nedávám sem žádný kontakt. Chci zmizet beze stop. x)
Má postava na území po sobě zanechala tak jedině trs chlupů, čímž to hasne. /Hmm, akorát tak vzorek DNA./ Nic významného, nic majestátního, žádné důležité činy. Prostě klasické "přišla jsem, viděla jsem, pochopila jsem, avšak dělám že nechápu a s tím odcházím."

Nebudu si to po sobě raději číst, protože i tak mám pocit, že to vyzní dost zoufale a bezradně. Tak ahoj.

Přidat nový příspěvek