Čo si myslíte o Launierre?

Tebe ..

Launí.. tebe sa snažím napísať už dlhšie, ale nič ma nenapadlo... Teraz je ten správny čas.

Keď som začala chodiť na dramaticky, bolo to fajn :) Vždy si sa pýtala, keď sme čakali pred vchodom, či ti neporozprávame o nejakom horore.. neskôr sme sa rozprávali o knihách a ja som si hovorila, že ťa chcem za kamarátku. Neskôr, keď už sme boli dobré kamarátky si mi povedala o Smečke a o tom /vieš o čom/... Čím ďalej, tým viac sme sa kamarátili a ja som ti čím ďalej, tým viac verila. .. Stále ti verím.
... Ja... je mi ľúto, keď som k tebe hnusná, je to mnou a nie tebou. Ty si úžasná. Vtedy, keď si odišla mi prišlo tak smutno...
Ty si ten človek, ktorého som hľadala vieš? Môžem ti povedať všetko a nehanbím sa za to, pretože viem, že ma pochopíš. Pomohla si mi a ja som sa snažila pomôcť tebe, ale nešlo mi to a ani mi to nejde..
Si taká úžasná kamarátka...
Tvoje priateľstvo som k životu potrebovala tak, ako Zem potrebuje slnko.
..Vždy som ti hovorila, že sa ľutujem pre nič a je to pravda.. Odžila si si toho viac, viac zlých vecí a snažíš sa ľuďom pomáhať. Si dobré srdce.
Vieš dobre poradiť všetkým, ktorých poznáš a aj tým, ktorých nepoznáš.
Tak by som chcela byť tebou.. Chcela by som byť ako ty, lenže nie som.
...Som taká hlúpa, keď si z teba robím srandu a smejem sa, som hlúpa *trieska hlavu o klávesnicu*, pretože ja si o tebe myslím len to najlepšie..
Nevidím na tebe žiadnu chybu, ktorá by nejak vadila.
..Ty si ma naučila, ako správne vyjadrovať myšlienky, ty si bola so mnou a vždy si bola tou, o ktorej priateľstvo nechcem prísť.
Je toho tak veľa.
Nemám rada, keď na teba niekto niečo hovorí. Nemám to rada, tak ma to vynervuje, pretože ťa nepoznajú a nemôžu o tebe nič hovoriť..
Ja ťa poznám (aspoň tak, ako som ťa spoznala) a nič zlé na tebe nie je...
...Ten nás psycho chat, bol fakt psycho a ja som sa cítila, akoby sme to písali úplne naozaj, saftsakra..
Ospravedlňujem sa, že niekedy som taká aká som a že ja si nezaslúžim teba, tak ako človeka.. a osobnosť.
Lau, ty si tak mierumilovný človek a chápavý, génius s úžasnými myšlienkami, ktorý chce zachrániť svet /to chcem aj ja, ale ty máš väčšiu šancu/.
Ty si ten človek, ktorého ľudia potrebujú. Ktorého príroda potrebuje. Ktorého potrebuje celý svet.
Keď odchádzaš, začneš mi chýbať, ako kamarátka. Cítim sa, že teraz nie je pri mne nikto, komu môžem povedať všetko.
(celý ten text znie ako vyznanie lásky, poznámka: Som heterosexuál, takže žiadna láska)!
Ja... mám ťa moc ráda.
PS.: Prosím, nepíš nič okolo toho, čo som napísala o sebe.. Všetko čo som napísala je pravda.

Přidat nový příspěvek