Čo si myslíte o Launierre?

Nejlepší ze všech

Milá Lau. Přečetla jsem si tvůj web a zanechalo to ve mně spoustu pozitivních myšlenek. Povahově jsi jiná než já. Já jsem ve společnosti přátel upovídaná, jinak nesmělá a narozdíl od tebe urážlivá a jsem ráda sama. Omylem v návalu zlosti někomu občas ublížím. Proto obdivuji tvou vyrovnanost, něžný přístup a celkově tvou milou a dobrou povahu. Líbi se mi také tvá láska ke knihám, kterou máme společnou. Musíme to pořádně probrat a myslím že to bude dobré společné téma. Možná by jsi mě také mohla zasvětit do života pejsků se kterými si nerozumím a já tebe na oplátku do světa malých šelmiček -koček. Témat je spoustu a věřím že pro tvou klidnou povahu se nebudeme hádat (už s mi totiž povedlo jedno úžasné přátelství zničit :/ ) Proto se ti chci předem omluvit pokud bych tě někdy urazila. Nemyslím to tak a teď nelžu, když říkám, že si cením tvého přátelství a že jsem tě našla. Jako vlčice i jako člověk jsi úžasná. Nejlepší vlčice smečky. ^^ Jako kapka vody v poušti.. Vzácná a nesmírně cenná. <3

Přidat nový příspěvek