Kronika...

Re: A to je vše, přátelé

Wow, netušila som, že spolu so mnou a Mir odchádzajú moje obľúbené L-ká. ^^
Včera som sa poriadne nerozlúčila, tak som to chcela napraviť - a aj sa poďakovať vlkom, ktorí boli včera na chate. Bola to moja prvá a posledná verejná hra na chate a napriek tomu, koľko skvelých postavičiek v nej umrelo, musím priznať, že som sa riadne nasmiala. =D Nasledujúce riadky sa pokúsim vyjadriť vecne a stručne a ak niekoho nespomeniem, ospravedlňujem sa. O=)
Takže len pár viet k pár vlkom predtým, než sa oficiálne vyparím:
Tradične je prvá Mir - a musím povedať len toľko, že psychológia by ti fakt išla, nech tvrdíš čokoľvek. =D Bola si naozaj skvelá Alfa a mala si vlastnosti, ktoré si cením aj v realite, a síce hlavne zdravý praktický rozum. =D Budeš mi chýbať, ale paradoxne akosi nemám pocit, že by som teraz zvládla nejaké slohovky. Skrátka si skvelá ako baba, tak vlčica, a ja si ťa vážim. A som poctená, že sme odišli naraz. =D

Rena; ty si taký rozkošný a milý tvor, Rení. =D Ďakujem za našu dlhočiznú a večne nedokončenú hru a tvoju trpezlivosť pri mojom odpisovaní. =D Mrzí ma, že opúšťam aj post adminky, ale určite sa nájde niekto, to to zvládne ešte lepšie. Tak mi už ostáva len zaželať ti veľa šťastia. ^^

Celese a Tichase: S vami dvoma sa nelúčim, vám ešte zaklopem na balkón. =D Vy by ste mali založiť nejaký spolok. =D

Crafty/Sushi/AnHi/etc etc etc; Ty v sebe nosíš svoje vlastné slniečko a vždy, keď sa stretneme na chate alebo kdekoľvek, príval optimizmu, ktorý do mňa vleješ, by som prirovnala k tsunami. Neplánujem s tebou prerušiť kontakt, takže si popros od Linga môj mail a napíš mi naň, keďže tu ťa kvôli Zákonu schválnosti jednoducho nezastihnem. My dve sme ešte neskončili, AnHi. ^^

Rellem; dúfam, že som ťa zabila dostatočne dôstojne, Ty-S-Tou-Oči-Klajúcou-Žltou. =D Ešte stále máš rád Hunger Games? Ak je to tak - may the odds be ever in your favor. O=))

Linger; bráška. Ty mi budeš chýbať zo všetkých najviac, lebo som na tebe absolútne závislá, ale to ti nesmie vadiť, pretože ťa budem otravovať aj v spánku. Nelúčime sa. Nedovolím. =D

Tak to by bolo. A už len zaželám "pohodu do dažďa" aj zvyšným trom skvelým ľuďom/vlkom - Kaydarovi (s prihlúplym úsmevom pri spomienke na vankúšovo-skypovú vojnu), Fai (s ktorou som sa nelúčila, lebo sa ešte stretneme v realite) a Locki (v tvojom podaní by aj prednáška o ideálnej hrúbke školských lavíc vyznela fascinujúco).

Je to zvláštne, ale usmievam sa. Strávila som s vami krásnych pár mesiacov a teraz idem ďalej. Tak naposledy - Hàya vám a majte sa krásne. ^^

(P.S. Môj pokus o krátku správu fatálne zlyhal.)



Přidat nový příspěvek