Kronika...

něco k zamyšlení...

Tak… Dark se rozhodla zase něco napsat do kroniky. Je to možná na konkrétní osobu, možná né… nechám vás o tom přemýšlet.
Lidi, vlci… osoby. Poslední dobou mě tu něco irituje, doslova. A vím že né jenom mě, jelikož jsem o tomto tématu hovořila s dalšími vlky. To co teď napíšu, nemá urazit nějakou konkrétní osobu, i když možná urazí. Několikrát jsem se to snažila naznačit na chatu, ale nemělo to cenu.
Tahle smečka je skvělá a chápu že v ní hrajete skvělé hry. Myslím, že proto aby jste se s nima mohli pochlubit máte skvělou soutěž od Locki, ještě za to můžete něco vyhrát. Je v pohodě když se o té hře zmíníte jednou, dvakrát. Ale to co mi v pohodě rozhodně nepřipadá, je neustále se chlubení. Já jsem hrála s tímhle a tímhle… hrajeme hru a má už 20 stránek ve wordu… Já hrála teď plácnu třeba s Mir /nic proti tobě :DD/ do pěti ráno. Neustále opakování tohohle toho, třeba i čtyři krát za den. Když se normálně bavíme a nejednou BOOM a zase.. Ale to mi ve hře s ____, která má už 20 stránek ve wordu bla bla. Je mi blbě když to čtu už po sto padesátý. Je mi blbě z toho, jak se s tím pořád někdo chlubí. Jak jsem řekla.. zmínit to jednou.. ale měsíc, den za dnem, vážně nevím co to má za smysl?! Jako že jsi King nebo co když si píšeš 10 hodin v kuse s Mir?! /já vím přeháním/ Tohle vytahování, kasání a já nevím co ještě… tohle všechno mi tak pije krev. To podlejzání. To že se neustále někdo chlubí se hry s adminy… vy sami tím ze sebe děláte blbce, pro ostatní namyšlené pipinky. Kdybych to ale dotyčnému řekla na chatu, naštval by se… hodně a proto to dělám touto metodou… anonimě.
A každý ať si domyslí o čem mluvím.
Vážně si nejsem jistá, jestli se příště udržím a dotyčnému už něco neřeknu.
Děkuju za přečtení a pochopení mého názoru… díky :))

Přidat nový příspěvek