Kronika...

Bless

Tady mí drazí a milý.. svrbí mi ruce, když to píšu a srdce mi bije jako o závod :D

Jednoduše: Nemám čas, nemám náladu a hlavně nemám nervy.

Pokaždé to stejné a samé. A ještě když vím, že mě tu moc lidí nemusí. Prostě nemám tu radost zajít na chat, protože tam není nic zajímavého. V poslední době to možná tak oživí útok spamerů, či konverzace o ničem. Bohužel, já hraji rpg hry pro HRU a tu tady moc nenajdu.

Lidi, které jsem tu poznala a seznámila jsem se s nimi aspoň o trochu lépe (a že jich je pomálu) můžu kontaktovat kdykoliv.. ostatní nemají rádi mě, či oni jsou pro mě neutrál.

Tak se tady hrál hryzejte osobními problémy, nadávejte spamerům (mě to bavilo :D) a zžírejte se kecama o tom, jak jste důležití a upřímní a vážní a jak jsou vaše hry důležité.. nebo se prostě jen bavte tímto způsobem :) Já nikdy s vlkem spjatá nebyla a nikdy nebudu, jen jsem to chtěla zkusit a poznat pár přátel. Vlčí duše jsem si tu moc nedopřála, moc si nezahrála a chodila sem, jen ve stavu nouze a potřeby.

Každopádně moc děkuji za akci Aréna, která mě bavila a zahrála jsem si ^^ I když 3 dny mi přišly málo.

Bless a ať vás vaše životy neomrzí! :)

Přidat nový příspěvek