Kronika...

Možná...Jen divný výplod kvůli toho, že je Tarr smutná...

Takže...Ráda bych členům smečky dala pár rad a bylo by fajn, kdyby, když už jste toto začali číst, jste tenhle text přečetli až dokonce, nepřeskakovali a popřípadě si ho vzali k srdci.

Možná je to jen hloupý výplod toho, jak jsem smutná a trochu rozhozená, ale z nějakého důvodu jsem to prostě napsat chtěla.

Lidi...Proberte se. Nelezte nikomu do zadku, obzvlášť adminům. Buďte sami sebou, na nic si nehrajte. Nepotřebujete mít tisíce přátel ve smečce. Je pravda, že je dobré se všemi vycházet, ale nelezte nikomu do zadnice. Najděte si tu přátele, dejte si kontakt, užívejte si.

Nedělejte si na někoho negativní názor, když ho pořádně neznáte. Je to hloupost. Znám pár vlků, kteří mě absolutně neznají a nejraději by mě strčili radostí z mostu. Neznáte mě. Vůbec. Připadám vám nevrlá, neochotná a líná. Ale proč jsem tedy admin, že? Ráda vám pomůžu či poradím s NORMÁLNÍMI věcmi, není důvod si o mě vytvářet mylná mínění.

Tohle je rada spíše pro nově příchozí. Snažte se být první dny co nejvíce na chatu, ať vás ostatní poznají. Tím líp se začleníte do skupiny a vycházet s ostatními pro vás potom nebude problém, jelikož si najdete lidi, se kterými si rozumíte. Naše smečka je plná různých povah, charakterů a osobností, tady si najde kamaráda snad každý.

Je dobré mít nějaké základy slušnosti a nebýt na ostatní hrubý. Když je vám někdo nesympatický, není to hned důvod mu nadávat a narážet do něj vulgarismem či něčím jiným. Také je dobré si uvědomit, že to, že vašeho vlka vlk někoho jiného nemá rád nebo na něj dokonce útočí neznamená, že vás ta daná osoba, která s vámi hraje, také nenávidí.

Buďte trochu tolerantní. Každý dělá chyby. Naučte se prohrávat. Vždycky se najde někdo, kdo má na něco větší talent, než vy. Nestyďte se pozdravit a popovídat si. Buďte na sebe hodní. Když je vám někdo nesympatický, tak se s ním prostě nebavte. Nevyužívejte adminy. Nejsme vaši otroci. Nebojte se vyjádřit svůj názor, ukažte svou osobnost, zapište se do dějin smečky tak, aby si vás každý pamatoval.

A hlavně...Buďte sami sebou...

Přidat nový příspěvek