Kronika...

Re: Re: Fin

Panebože Att...Já nevím, co říct. Je mi to líto. Moc. Já vím, slova jako "Budeš mi chybět" a "Nezapomenu na tebe" jsou už ohraná a tak nepřirůstají k srdci, proto Ti řeknu něco, co si budeš sakra pamatovat, i kdybys nechtěla.

Díky, že jsi mi dokázala spravit svým úžasným charakterem vždy náladu, když jsem byla smutná. Díky za všechno. Zůstanou nám krásné vzpomínky na naše skvělé hry, na to, jak jsme pořádaly mrkací turnaje, na to, jak jsme si navzájem pomáhaly a posílaly si vtipné gify. Za to všechno Ti děkuju a věřím, že tak silná, inteligentní a charismatická se osoba se na tomto světě neztratí. Prosím, až Ti bude smutno, tak si vzpomeň na naše krásné chvíle. Slib mi to. Pochybuju, že si tento názor vůbec někdo přečte, lidi jsou dneska líní, včetně mě. Jsi skvělá, úžasná, neopustila si smečku ani když jí napadli kdysi hackeři a zůstala si s Mir a ostatní hrstkou lidí, co založili novou. Sakra, Att, rozbrečela si mě. Až tak jsem si Tě vždycky vážila. Opravdu ráda tady mám jen čtyři osoby a můžu Tě ujistit, že ty jsi byla jedna z nich. Díky za všechno. Mám Tě ráda, můj Attouši...:)

Tvoje malé vlče Taurrouška. :)

Přidat nový příspěvek