Kronika...

Re: Re: Zase tady něco plácá co stejně nenabude smyslu.

Bojím se že právě ti na které to bylo, si to možná ani neuvědomí. Bojím se toho že to bude ještě horší, ale také musím říct že mě přestává chuť chodit do chatu když to čtu. Když první co vidím jsou nepočitatelné tečky za každým pozdravemů Každý se chová, jaké by měl velký problém a to je špatně. Tahle stránka o tomhle být neměla a nemá. Byla vytvořena proto abychom žily své sny, ani to záhlaví--- "tady žijeme své sny" už pro mě neplatí. Proto už udržuji kontakt jenom s pár lidičky co o to mají zájem. Co mají zájem o hru, co problémy mají, ale umí je řešit i jinak. Takhle to dopadnout nemělo a mně není jedno jak by to mělo být dál, chtěl bych aby to tady zase mělo smysl. Je pěkné že si třeba dva,tři lidi v chatu zahrají jenom protože se mají "rádi". Jenže co ten zbytek? Když je do hry nepustí? Nikdo si s nimi nechce zahrát, páry je akorát odstrčí? K čemu to potom je? K čemu potom jsou registrace aby přišel někdo nový a zahrál si, k čemu potom ti ostatní chodí na chat, aby pozdravili, koukli si jak hrají a pak šel po deseti minutách zase pryč? Vždyť to je směšné. Ale bohužel, je to tak. Všechno jde tímhle směrem a nakonec jim tyhle maličkosti v pozdravech a odmítnutí přinesou nechuť chodit na stránky, tak jako jí pomalu přinášejí i mě. Děkuji Ignis za příspěvek, děkuji i Tobě Lockeiro, děkuji vám všem. Cením si toho že stojíte za tímto názorem.

Přidat nový příspěvek